ویلیان والتون

دو تصویر جدید از فیلم Tomb Raider منتشر شدند

توسط سورنا رضایی در ۹ فروردین ۱۳۹۶ , ۱۴:۰۰

پس از انتشار نخستین تصاویر از فیلم مورد انتظار «توم ریدر» (Tomb Raider) در ماه فوریه، اینبار دو تصویر جدید از این فیلم منتشر شدند. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

امروز، وب‌سایت «ونیتی فر» (Vanity Fair) دو تصویر جدید از شخصیت «لارا» که «آلیسیا ویکاندر» (Alicia Vikander) وظیفه‌ی نقش آفرینی او  را برعهده دارد، منتشر کرد. تصویر نخست، شخصیت لارا را نشان می‌دهد که در محیطی جنگلی و با چاقویی بدست ایستاده است. در تصویر دوم نیز در ساحل دریا در حالی که یک تکه چوب بدست دارد، دیده می‌شود. در ادامه می‌توانید این دو تصویر را مشاهده کنید:

در کنار این دو تصویر، وبسایت ونیتی فر جزئیات تازه‌ای از فیلم‌نامه‌ی این اثر منتشر کرد. با توجه به اطلاعاتی که بر روی این وبسایت قرار گرفته، با گذشت مدتی از ناپدید شدن پدرش، لارای بیست‌ویک ساله برای یافتن او به جزیره‌ای نزدیک ژاپن سفر می‌کند؛ مکانی که آخرین بار آنجا در جستوجوی یک مقبره دیده شد:

همه چیز به‌طور ناگهانی برای لارا تغییر می‌کند. او اکنون باید یاد بگیرد که چطور محدودیت‌ها را کنار زده و به مکانی ناشناخته سفر کند. اگر او از این ماجراجویی جان سالم بدر ببرد، می‌تواند آغازی برای بدست آوردن عنوان «توم ریدر» باشد.

اکران رسمی ریبوت سری فیلم‌های «توم ریدر» که توسط «رر ایساگ» (Roar Uthaug) کارگردانی می‌شود، از تاریخ شانزدهم ماه مارس ۲۰۱۸ (بیست‌وپنجم اسفند ماه) آغاز خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: