نینتندو سوییچ می‌تواند برای انجام برخی بازی‌ها به صورت عمودی نگه‌داشته شود

توسط مسعود محمودپور در ۸ فروردین ۱۳۹۶ , ۱۷:۰۰

بعضی از بازی‌های نینتندو سوییچ می‌توانند به صورت عمودی روی این کنسول اجرا شوند، ویژگی‌ای می‌تواند باعث آمدن برخی بازی‌های جدید به سوییچ شود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

یکی از کاربران وبسایت ردیت دیروز با نشان دادن یک ویدیو از بازی گلف به نام Neo Turf Masters که یکی از بازی‌های خوب Neo Geo است، این موضوع را نشان داد. سایر کاربران هم به این موضع اشاره کرده‌اند که تمام بازی‌های Neo Geo این ویژگی را دارند.

عمودی بازی کردن با سوییچ، به دلایل مختلفی خیلی راحت نیست. ما سعی کردیم کنسول را در حالی که Joy-Con به آن متصل است به صورت عمودی نگه داریم اما در این تعادل خوبی برقرار نمی‌شود و مدام باید جای دستگاه را تغییر می‌دادیم. به‌علاوه در این شرایط تنها بعضی دکمه‌های سوییچ قابل دسترس هستند و دست ما به‌طور اتفاقی به دکمه‌های شانه‌ای (shoulder buttons) برخورد می‌کرد.

پس استفاده از سوییچ به صورت عمودی تنها در صورتی منطقی است که دستگاه روی یک پایه قرار بگیرد و کاربران Joy-Conها را به صورت جداگانه در دست بگیرند یا آن‌ها را به یک دسته ی جداگانه وصل کنند (ذکر این نکته لازم است که پایه‌ی خود سوییچ برای نگه داشتن کنسول به صورت افقی ساخته شده نه عمودی).

با وجود همه‌ی این مشکلات، بازی کردن با سوییچ به صورت عمودی می‌تواند برای برخی کاربران مفید باشد. حالت عمودی برای بازی‌های موبایل رایج است و می‌تواند برای بازی‌های ورزشی مانند «داون ول»‌ (Downwell)، «ماهی‌گیری مسخره» (Ridiculous Fishing) و «سوپر ماریو ران» (Super Mario Run) مفید باشد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: