تماشا کنید : بسته الحاقی جدید «تایتان‌فال ۲» هفته بعد منتشر می‌شود

توسط سهیل حسینی در ۷ فروردین ۱۳۹۶ , ۲۰:۰۰

استودیو «ریسپاون» (Respawn) اعلام کرد در هفته بعد بسته الحاقی بزرگی برای بازی «تایتان‌فال ۲» (Titanfall 2) منتشر می‌شود. این بسته اضافه شونده Colony Reborn نام دارد و به صورت رایگان برای همه بازیکنان در دسترس است. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

بزرگترین بخش از این محتوا، شامل یک نقشه جدید و بازگشت نقشه قدیمی از شماره اول «تایتان‌فال» به این شماره است. در این بسته هم‌چنین یک اسلحه جدید به اسم R-101 دارد که از شماره اول بازی به این شماره منتقل شده است. علاوه بر این، در پکیج Colony Reborn بسته‌های سفارشی نظیر پوسته برای اسلحه‌ و لباس‌ها و غیره وجود دارد.

به مناسبت انتشار بسته Colony Reborn، استودیو ریسپاون در حال اجرای یک آخر هفته رایگان برای «تایتان‌فال ۲» از تاریخ پنج شنبه، ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ تا دوشنبه، ۱۴ فروردین می‌باشد. در نسخه رایگان به مجموعه کاملی از حالات بخش چند نفره و همچنین ماموریت آموزشی به همراه اولین مرحله از بخش داستانی بازی می‌توان دسترسی داشت. این دو مرحله برای همیشه رایگان باقی خواهد ماند، هم‌چنین به مناسبت این آخر هفته رایگان می‌توان دو برابر XP دریافت کرد. در کنار انتشار جزئیات، تریلری نیز منتشر شد که می‌توانید در ادامه مشاهده کنید:

[aparat]https://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/qfjMa/vt/frame[/aparat]

ماه گذشته بسته الحاقی به بازی اضافه شد که دارای حالتی به اسم Live Fire بود و بازیکنان به صورت شش به شش در ۶۰ ثانیه مقابل هم مبارزه کنند و در طی این زمان هر دو تیم باید به تیم مقابل غلبه کنند. در کنار حالت جدید، نقشه جدیدی نیز در این آپدیت به بازی اضافه گردید. در آینده بسته‌های اضافه شونده رایگان دیگری در راه انتشار برای «تایتان‌فال ۲» می‌باشند که اطلاعاتی از آن‌ها وجود ندارد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: