تماشا کنید: نسخه ریمستر «استارکرافت» تابستان امسال منتشر می‌شود

توسط تارخ ترهنده در ۶ فروردین ۱۳۹۶ , ۲۲:۳۰

اولین «استارکرافت» سال ۱۹۹۸ میلادی منتشر شد و همان زمان موفقیتی بزرگ برای سازنده‌اش یعنی «بلیزارد» به ارمغان آورد. قسمت دوم بازی سال ۲۰۱۰ میلادی منتشر شد، اما اکنون به‌نظر می‌رسد که بلیزارد قصد دارد به ریشه‌های بازی برگردد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

ریسمتر «استارکرافت» دیشب در کنفرانس بلیزارد در کره‌ی جنوبی معرفی شد و تریلر معرفی این بازی را می‌توانید در زیر مشاهده کنید:

ریمستر «استارکرافت» با گرافیک، دیالوگ‌ها و صداهای بهبود یافته، بخش «دوستان بلیزارد» (Blizzard Friends) و پشتیبانی از مسابقات بخش چندنفره برمی‌گردد. گرافیک بهبود یافته شامل ساختمان‌ها، واحد‌ها و محیط‌های به‌روز رسانی شده و رزولوشن‌های بهبود یافته می‌شود؛ با تام این اوصاف باز هم نمی‌شود انتظار یک بازی با گرافیک نسل جدید بود، ولی قرار است از بازی اصلی بسیار بهتر باشد. برای گیم‌پلی بازی نیز نگران نباشید که بلیزارد اعلام کرد گیم‌پلی بازی کاملا همان گیم‌پلی نسخه‌ی اصلی بازی خواهد بود، با کم‌ترین تغییرات ممکن.

ریمستر «استارکرافت» فقط شامل بازی اصلی نمی‌شود و بلکه بسته‌الحاقی Starcraft: Blood War نیز در این ریمستر قابل بازی خواهد بود. با اینکه بازی اصلی برای کنسول «نینتندو ۶۴» نیز منتشر شد، اما این ریسمتر به‌نظر می‌رسد که قرار است انحصاری رایانه‌های شخصی باشد. بازی‌های RTS یا Real-time Strategy در اصل انحصاری رایانه‌های شخصی هستند، اما باید صبر کنیم و ببینیم آیا مانند «اورواچ» این ریسمتر را نیز برای کنسول‌ها منتشر می‌کنند یا خیر. فعلا تاریخ انتشار دقیقی اعلام نشده، ولی با توجه به اطلاعات در دسترس می‌دانیم که ریمستر «استارکرافت» همین تابستان پیش‌رو منتشر می‌شود.

دیدگاه
۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

2 Replies to “تماشا کنید: نسخه ریمستر «استارکرافت» تابستان امسال منتشر می‌شود”

 1. MOBIN.HP گفت:

  من که عاشق سه گانه Starcraft 2 هستم :۱۵: و این ریمستر فرصت خوبیه که نسخه ی اول رو هم بشه تجربه کرد . امیدوارم قسمت سه هم ساخته بشه .
  البته با توجه به پایان قسمت دوم امیدوارم شخصیت های استارکرافت ۲ در نسخه سه هم باشن چون داستان یه جورایی کلا تموم شد .

  ۰ ۰
 2. BenGix گفت:

  وارکرفت ریمیک پلیز
  :۱۸:

  ۱ ۱