شایعه : عنوان بعدی از «ندای وظیفه» به فضای جنگ جهانی دوم برمی‌گردد

توسط سهیل حسینی در ۶ فروردین ۱۳۹۶ , ۱۸:۰۰

به نظر می‌رسد عنوان بعدی سری «ندای وظیفه» (Call of Duty)  که در سال ۲۰۱۷ توسط استودیو اسلج‌همر ساخته می‌شود، به حال و هوای کلاسیک جنگ جهانی دوم برمی‌گردد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

اسم بازی با توجه به پستی در وب‌سایت رددیت، Call of Duty: WW2 خواهد بود و تصاویری هم از این عنوان درز کرده است که در تیتر خبر قابل مشاهده است. شایعاتی به گوش می‌رسد که این عنوان بسیار شبیه به فیلمی با همین مضمون برگرفته شده است.

طرفداران مدت زیادی است که خواهان بازگشت این سری به فضای جنگ جهانی دوم، درست مانند شروع اولین سری از این بازی در سال ۲۰۰۳ هستند. سری «ندای وظیفه» از «ندای وظیغه: جنگاوری مدرن» (Call of Duty 4: Modern Warfare) به فضای مدرن رفت و بعد از آن بازی‌های بیشتری از این سری با فضای مدرن و جنگ آینده بوده است. آخرین بازی منتشر شده از این سری، «ندای وظیفه: جنگاوری بی‌نهایت» (Call of Duty: Infinite Warfare) رویکردی به جنگ‌های آینده با داستانی صرفا علمی-تخیلی داشت و به ظاهر فروش کمتری را کسب کرد. با توجه به این که عنوان رقیب، یعنی «بتلفیلد ۱» به زمان جنگ جهانی بازگشت، بسیاری از طرفداران هم تقاضا کردند دوباره سری «ندای وظیفه» به گذشته و جنگ جهانی بازگردد.

بنا بر گزارش درز شده از ردیت، استودیو اسلج‌همر هدایت ساخت بازی را برای امسال بر عهده دارد. این سری دارای چرخه ساخت سه ساله برای سه استودیو اینفینیتی وارد، تری‌آرک و اسلج‌همر می‌باشد. حال، نوبت استودیو اسلج‌همر در سال ۲۰۱۷ خواهد بود که بعد از ساخت بازی‌های مدرن سراغ جنگ جهانی رفته و در حال حاضر روی آن کار می‌کنند. بعد از انتشار خبر بازگشت سری به جنگ جهانی دوم، طرفداران بسیار هیجان‌زده شدند. امیدواریم بزودی تایید خبر رسمی را از خود اکتیویژن بشنویم.

دیدگاه
۸ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

8 Replies to “شایعه : عنوان بعدی از «ندای وظیفه» به فضای جنگ جهانی دوم برمی‌گردد”

 1. Jason13 گفت:

  خیلیم عالی عالی

  ۱ ۰
 2. MOBIN.HP گفت:

  من که بعد از سه گانه modern warfare فقط advanced warfare رو اونم به خاطر کوین اسپیسی بازی کردم و روز به روز هم از این مجموعه نا امید تر شدم چون به نظر من شاید مدل های جنگ های اینده این بازی خوب باشه اما هر چی که هست call of duty نیست . ندای وظیفه یعنی یه داستان عالی در زمان جنگ جهانی یا حداکثر زمان حال ( به اضافه کاپتان پرایس :۱۸: ).
  این خبر هم میتونه خبر خیلی خوبی باشه البته اگه راست باشه که فکر نمی کنم .

  ۰ ۰
 3. یعنی کافیه بتلفیلد به یه سمت بره اینا هم کپی برداری کنن …

  ۱ ۰
  1. Jason13 گفت:

   حالا باز این کپی خوبه ;)

   ۰ ۰
 4. Frozen Snow گفت:

  به جون خودم فردا بتل ماشین بازی بیاد بسازه cod پشت بندش ماشین سازی میسازه :۲۵: :۲۵: :۲۵: :۲۶: :۲۶: :۲۶:

  ۰ ۰
 5. aliya گفت:

  بسیار عالی :۱۵: :۱۵: بی صبرانه منتظریم :13:

  ۰ ۰