دو پوستر جدید از فیلم «مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه» منتشر شد

توسط سورنا رضایی در ۶ فروردین ۱۳۹۶ , ۱۷:۰۰

دو پوستر جدید از فیلم رو به انتشار «مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه» (Spider-Man: Homecoming) منتشر شد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

این دو پوستر که به‌تازگی منتشر شده‌اند، هر دو بر روی شخصیت مرد عنکبوتی تمرکز دارند. نخستین پوستر مرد عنکبوتی را در حالی نشان می‌دهد که بسیار آرام و بدون هیچ دغدغه‌ای دراز کشیده است. دومین تصویر نیز او را در حالی که برج «انتقام‌جویان» را می‌پیماید، نشان می‌دهد. در ادامه می‌توانید این دو پوستر را مشاهده کنید:

از بازیگران این فیلم می‌توان به «تام هالند» در نقش مرد عنکبوتی، «مایکل کیتون» در نقش کرکس، «ماریسا تومی» در نقش عمه می، «بوکیم وودبین» در نقش شوکر و «رابرت داونی جونیور» در نقش تونی استارک اشاره کرد.

همچنین هالند در جدیدترین مصاحبه‌ی خود با وب‌سایت مووی‌وب، به تفاوت‌های این نسخه از مرد عنکبوتی با دیگر ابرقهرمانان دنیای مارول اشاره کرد:

تاکنون یک میلیاردر، دانشمند و سرباز دیدید. حالا زمان آن رسیده تا یک [ابرقهرمان] نوجوان ببینید. هر تصمیمی که [برای داستان] گرفته شده بر این اساس بوده که یک نوجوان در شرایط این چنینی چگونه واکنش نشان می‌دهد. بنابراین تمامی طراحی‌های صورت گرفته برای نبردها به‌نوعی نوجوانانه هستند. او هرگز به کسی مشت نمی‌زند بلکه تمامی آن‌ ضربات تصادفی هستند. فکر می‌کنم بزرگ‌ترین تفاوت او در نوجوانی و معصومیتش باشد.

در پایان لازم به ذکر است که اکران رسمی فیلم «مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه» از تاریخ هفتم جولای (شانزدهم تیرماه) آغاز خواهد شد.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “دو پوستر جدید از فیلم «مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه» منتشر شد”

  1. reza_only گفت:

    اینم کار یکی از فن های deadpool :))
    https://images-cdn.9gag.com/photo/aG1LLrw_700b.jpg

    ۰ ۰