بازی‌های رایگان ماه آوریل برای کاربران اکس‌باکس لایو مشخص شدند

توسط سورنا رضایی در ۶ فروردین ۱۳۹۶ , ۱۴:۰۰

با نزدیک شدن به ماه آوریل، شرکت مایکروسافت لیست بازی‌هایی را که به‌طور رایگان در طول این ماه در اختیار کاربران اکس‌باکس لایو قرار می‌گیرند را منتشر کرد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

با توجه به لیستی که منتشر شده، نخستین بازی رایگان کنسول اکس‌باکس وان «رایز: فرزند روم» (Ryse: Son of Rome) خواهد بود که در زمان انتشار رسمی این کنسول به‌عنوان یکی از عناوین انتشار در اختیار کاربران قرار گرفته بود. از تاریخ پانزدهم ماه آوریل (بیست‌وششم فروردین ماه) نیز بازی فصل دوم بازی «مردگان متحرک» در دسترس قرار می‌گیرد. پیش از این نیز فصل اول این بازی به‌عنوان یکی از عناوین رایگان ماه اکتبر برای کاربران در دسترس بود.

پیرامون بازی‌های در نظر گرفته شده برای کاربران کنسول اکس‌باکس ۳۶۰ نیز باید گفت که عنوان Darksiders در نیمه‌ی آغازین ماه برای کاربران در دسترس قرار می‌گیرد. پس از آن نیز بازی «فرقه اساسین: افشاگری‌ها» (Assassin’s Creed: Revelations) به‌عنوان بازی نیمه‌‌ی پایانی ماه منتشر خواهد شد. همچنین باید گفت که هر دوی این عناوین هم اکنون از طریق قابلیت برگردان جانبی بر روی کنسول اکس‌باکس وان در دسترس هستند.

اگر شما نتوانستید بازی‌های رایگان ماه مارس را دریافت کنید، نگران نباشید، زیرا هنوز برخی از بازی‌های رایگان این ماه در دسترس هستند. این بازی که Evolve است، تا تاریخ پانزدهم ماه آوریل قابل دریافت خواهد بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: