امروز سه بازی برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه شد

توسط مسعود فصیحی در ۵ فروردین ۱۳۹۶ , ۱۲:۰۰

این امکان وجود دارد که در این هفته بازی ویژه‌ای برای کنسول نینتندو سوئیچ عرضه نشود اما فروشگاه eShop سه بازی دیگر را در آمریکا  برای این کنسول به فروش گذاشته است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

اولین این بازی‌ها عنوان دیگری در سری ACA NeoGeo می‌باشد. این بازی در باره ورزش گلف در سال ۱۹۹۶ به اسم Neo Turf Mastersاست که قیمت آن هشت دلار می‌باشد که این عنوان را می‌توان دو نفره نیز بازی کرد. بازی بعدی عنوان New Frontier Days: Founding Pioneers است که باقیمت ده دلار به فروش می‌رسد. این بازی تک‌نفره می‌باشد و شما می‌توانید در این بازی یک شهر را برای خود بسازید. آخرین بازی Othello می‌باشد که به قیمت پنج دلار به فروش می‌رسد. این بازی در واقع نسخه کلاسیک بازی Reversi می‌باشد. شما با یک دسته این کنسول می‌توانید دو بخش دو نفره این بازی را به‌راحتی بازی کنید یا می‌توانید این بازی را با صفحه لمسی این کنسول بازی کنید. تمامی این سه بازی آپدیت بازی‌های موجود این کنسول می‌باشد.

اگر شما برای کنسول خود حساب آمریکایی  ساخته باشید، هم‌اکنون می‌توانید این بازی را از فروشگاه نینتندو خریداری و دانلود کنید. این سه بازی تا چند روز دیگر برای دیگر قاره‌ها نیز در دسترس قرار می‌گیرد.

در هفته‌ی آینده نیز بازی  Has-Been Heroes عرضه خواهد شد که نوعی بازی استراتژی و اکشن می‌باشد که در رونمایی بزرگ آذرماه سال قبل معرفی شد. این بازی را می‌توانیدبا پرداخت بیست دلار  تهیه کنید. همچنین در هفته پیش پنج بازی جدید معرفی شد که The Binding of Isaac: Afterbirth+ یکی از آنها بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: