دلایلی که باعث شده تا چهره «کریس ردفیلد» در «رزیدنت اویل ۷» متفاوت به نظر برسد

توسط سهیل حسینی در ۳ فروردین ۱۳۹۶ , ۲۰:۰۰

در صورتی که شما هم از اینکه چرا چهره «کریس ردفیلد» (Christ Redfield) در بازی «رزیدنت اویل ۷» (Resident Evil 7) کاملا تغییر کرده، تعجب کردید، کپکام در این مورد توضیحاتی را ارائه می‌دهد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

آقای کوشی ناکانیشی کارگردان «رزیدنت اویل ۷» گفت که تیم آن‌ها می‌خواست تصویر شخصیت‌‌های بازی واقع‌گرایانه باشد. به این دلیل، در بسته الحاقی Not A Hero چهره «کریس ردفیلد» کمی برجسته‌تر می‌باشد. ناکانیشی احساس می‌کرد اگر ظاهر ردفیلد در «رزیدنت اویل ۷» همان شکلی باشد که در عناوین قبلی وجود داشت، بازیکنان عدم ناسازگاری را مشاهده می‌کردند. در ادامه ناکانیشی این‌گونه توضیح داد :

با‌ این‌که ردفیلد در «رزیدنت اویل ۶» تصویر واقع‌گرایانه‌ای داشت، اما کمی بدفرم به نظر می‌رسید.

از آن‌جا که ظاهر ردفیلد بسیار متفاوت‌تر از قبل شده، طرفداران یک نظریه مطرح کردند مبنی بر اینکه ردفیلد در واقع همان شخصیت هانک است؛ شخصیتی که مامور ویژه سرویس امنیتی شرکت آمبرلا در «رزیدنت اویل ۲» بود و همین‌طور در «رزیدنت اویل ۳» بعد از به پایان رساندن درجه سختی Hard نمایشی کوتاه از او دیدیم. چهره او [هانک] هیچ موقع به طور کامل نشان داده نشده است و ما می‌دانیم او هیچ پس‌زمینه‌ای ندارد. بنابراین هویت شخصیت هانک به صورت یک راز باقی مانده است.

در پایان لازم به ذکر است، دارندگان عنوان «رزیدنت اویل ۷» می‌توانند بسته الحاقی Not A Hero را به صورت رایگان در اواخر بهار زمانی که منتشر می‌شود، دریافت کنند.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “دلایلی که باعث شده تا چهره «کریس ردفیلد» در «رزیدنت اویل ۷» متفاوت به نظر برسد”

  1. iman imani گفت:

    اصلا هیچ رقمه تو کتم نمیره که این شخصیت کریس باشه مخصوصا صداش اکه اصلا شبیه کریس نیس حالا برادر کریس یا پسرش باشه یه چیزی

    ۴ ۰