خالق سریال «بازی تاج و تخت» از احتمال ساخت نسخه‌ی فرعی‌ می‌گوید

توسط سهیل حسینی در ۲ فروردین ۱۳۹۶ , ۲۳:۰۰

در حال حاضر، شبکه‌ی HBO در حال بررسی ساخت نسخه فرعی از سریال «تاج و تخت» است. چند ماه پیش رئیس شبکه‌ی HBO گفت «احمقانه است اگر شرکت به این مورد فکر نکند». در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

اخیراً یکی از خالقان سریال، «دیوید بنیوف»، از احتمال ساخت یک نسخه‌ی فرعی از سریال «بازی تاج و تخت» سخن گفته است که در ادامه به پاره‌ای از صحبت‌های او، پرداخته خواهد شد :

همه‌ی ما در مهمانی شب گذشته بودیم و می‌گفتیم باید کار‌های متفاوتی انجام بدهیم؛ شخصیت‌هایی که شاید زنده بمانند و همیشه، این وسوسه را به‌وجود می‌آورد تا ما سریال را با این شخصیت‌ها ادامه بدهیم. نسخه‌ی فرعی می‌تواند یک دنباله یا هرچیز دیگری باشد و من فکر می‌کنم شبکه‌ی HBO این موضوع را درک می‌کند.

او در ادامه اضافه کرد که از دیدن نسخه‌ی فرعی «بازی تاج و تخت» بسیار هیجان‌زده است، بنا به گفته او، نسخه‌ی فرعی می‌تواند عنوانی عالی باشد. با توجه به نظرات گذشته‌ی بنیوف، بعید است روی این نسخه کار کند. هرچند که او ایده‌هایی درمورد سریال دارد. بنیوف درمورد استعداد‌های بالقوه‌ای که در پشت صحنه وجود دارد این‌گونه گفته است:

من فکر می‌کنم، بهتر باشد خونی تازه همراه با چشم‌اندازی جدید در رگ‌های سریال تزریق شود.

سال گذشته، بنیوف و «ویس» از خالقان سریال «بازی تاج و تخت» گفتند که جهان «وستروس» مملو از فرصت‌های مختلف برای داستان سرایی است. در ادامه، خالق سریال این‌گونه توضیح می‌دهد :

یکی از چیز‌هایی که درمورد جورج مارتین (نویسنده بازی تاج و تخت) وجود دارد، این است که او نه فقط داستان بلکه یک جهان همراه با شخصیت‌هایی با تاریخچه‌ی غنی پشت آن قرار گرفته را خلق کرده است. راه‌های مختلفی برای ادامه دادن وجود دارد؛ ما واقعا به‌دلیل نداشتن زمان، نتوانستیم داستان را بررسی کنیم، زیرا روی ساخت سریال تمرکز داشتیم.

بنیوف پارسال اعلام کرد که او و ویس بعد از پایان فصل هشتم از تیم سریال «بازی تاج و تخت» جدا شده و خواهند رفت. فصل هفتم سریال نیز شامل هفت قسمت خواهد بود و در تاریخ یکشنبه، بیست‌وپنجم تیر ۱۳۹۶ پخش خواهد شد. فصل هشتم سریال نیز شامل شش قسمت است و هیچ اطلاعاتی از تاریخ پخش آن گفته نشده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: