تاریخ انتشار نسخه بلوری «رزیدنت اویل: آخرین قسمت» اعلام شد

توسط سورنا رضایی در ۲ فروردین ۱۳۹۶ , ۱۵:۰۰

امروز، شرکت سونی تاریخ انتشار نسخه‌ی بلوری فیلم «رزیدنت اویل: آخرین قسمت» (Resident Evil: The Final Chapter) بر روی دی وی دی را در کنار محتویات اضافی آن اعلام کرد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

با توجه به جدیدترین اعلامیه‌ی شرکت سونی، ششمین و احتمالاً آخرین قسمت از سری فیلم‌های «رزیدنت اویل» در تاریخ دوم مه (دوازدهم اردیبهشت ماه) از طریق فروشگاه‌های دیجیتالی در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت. نسخه‌ی فیزیکی این فیلم نیز از تاریخ شانزدهم مه (بیست‌وششم اردیبهشت ماه) روی دی وی دی عرضه خواهد شد.

همان‌طور که اشاره شد، نسخه‌ی خانگی این فیلم دارای محتویات اضافی در مقایسه با نسخه‌ی سینمایی خواهد بود. نخستین مورد، سه فیلم کوتاه است. دو فیلم اول Explore the Hive و The Badass Trinity & The Women of Resident Evil نام دارند. فیلم سوم نیز که نامی برای آن در نظر گرفته نشده، پیرامون تولید سلاح‌ها خواهد بود.

علاوه بر این دو فیلم کوتاه، این نسخه شامل نیم نگاهی به انیمیشن «رزیدنت اویل: انتقام» (Resident Evil: Vendetta) می‌شود که از تاریخ بیست‌وهفت ژانویه (هشتم بهمن ماه) اکران رسمی آن آغاز خواهد شد. همچنین با توجه به اعلام شرکت سونی، در صورتی حالت Retaliation فعال باشد، بینندگان می‌توانند سی دقیقه‌ از تفسیر و صحبت‌های «میلا یوویچ» (Milla Jovovich) و «پل دبلیو اس اندرسون» (Paul W.S. Anderson) را در هنگام پخش فیلم گوش کنند.

در پایان باید گفت هنوز سرنوشت این سری به‌طور دقیق مشخص نشده است اما با توجه به صحبت‌های اخیر یوویچ و اندرسون، این فیلم حداقل برای آن‌ها پایان این سری خواهد بود؛ این بدان معناست که احتمال ساخت یک قسمت دیگر با کارگردان و بازیگر جدید وجود دارد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: