به‌روز رسانی روز اول بازی «اثر جرمی: اندرومدا» منتشر شد

توسط پوریا حسینی در ۱ فروردین ۱۳۹۶ , ۱۸:۰۰

دیروز اولین به‌روز رسانی بازی «اثر جرمی: اندرومدا» برای رایانه‌های شخصی منتشر شد و بخشی از مشکلات بازی را حل کرد؛ رفع سیاه شدن صفحه هنگام شروع بازی و پشتیبانی از نرم‌افزار Corsair Utility Engine، در این به‌روز رسانی گزارش شده است. در ادامه با دنیای‌بازی همراه باشید.

با توجه به فراگیر بودن اکثر مشکلات در اجرای بازی، الکترونیک آرتز مجبور شد وب‌‌سایتی را برای مطرح کردن مشکلات بازی اختصاص دهد. سیاه شدن صفحه‌ در بخش آغازین بازی، عدم تشخیص موقعیت صداها در بخش چندنفره (صداها در همه‌ی جهات پخش می‌شوند و تشخیص موقعیت دشمنان، غیر ممکن است) و کرش کردن بازی هنگام استفاده از نرم‌افزار Corsair Utility Engine در رایانه‌های شخصی، از جمله گزارشاتی هستند که توسط اکثر کاربران منتشر شده است.

با استناد بر توییت منتشر شده از تهیه کننده‌ی بازی، اکثر مشکلاتی که توسط کاربران شناسایی شده‌‌اند، در به‌روز رسانی منتشر شده به‌صورت کامل رفع شده‌اند. به‌روز رسانی نسخه‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان، حداکثر تا فردا منتشر می‌شود؛ هنوز اطلاعاتی از موارد رفع شده در این به‌روز رسانی، منتشر نشده است.

بازی «اثر جرمی: اندرومدا» هنوز به‌صورت رسمی منتشر نشده است و مشکلات ذکر شده، از نسخه‌ی آزمایشی این بازی در سرویس Origin Access گزارش شده است. این بازی، فردا در آمریکای شمالی برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر می‌شود و سه روز دیگر، در بقیه‌ی نقاط منتشر می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: