بازی «فرقه اساسین: امپراتوری» در لیست بازی‌های یک خرده‌فروش ظاهر شد

توسط مسعود فصیحی در ۱ فروردین ۱۳۹۶ , ۱۲:۰۰

احتمالاً بازی «فرقه اساسین: امپراتوری» (Assassin’s Creed: Empire) تا پایان سال ۲۰۱۷ عرضه خواهد شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

به نظر می‌رسد همه برای صحبت کردن درباره‌ی بازی بعدی این سری مضطرب و عجولند به‌ غیر از شرکت سازنده این بازی،  یعنی یوبیسافت.

پس از اینکه به باور بعضی از افراد تصاویری از این بازی در اینترنت فاش شد، طرفداران این سری منتظر رونمایی این بازی در نمایشگاه E3 می‌باشند و امیدوارند که این بازی تا پایان سال میلادی عرضه شود.

حالا فروشگاهی باور دارد که این بازی در پایان سال فعلی میلادی عرضه خواهد شد. فروشگاه سوییسی WOG صفحه‌ای برای فروش این محصول در سایت خود ساخته است که تنها تاریخ عرضه این بازی را نشان می‌دهد و عکس یا داستانی از آن منتشر نکرده است. حتی جلدی نیز برای این بازی به نمایش درنیاورده است.

این مسئله ممکن است درست باشد. البته این مسئله حدس این فروشگاه و البته یک پیشنهاد برای پیش‌فروش بازی بعدی این سری  است. با وجود این مسئله که گاهی اوقات فروشنده‌ها اطلاعاتی را از منابع معتبر درباره بازی‌ها قبل از معرفی آن محصول به‌دست می‌آورند، نه می‌توانیم این خبر را تأیید کنیم و نه می‌توانیم آن را رد کنیم.

گفته‌شده است که اتفاقات عنوان بعدی سری «فرقه اساسین» که با نام« امپراتوری» شناخته‌شده است در مصر رخ خواهد داد. اطلاعات دیگری درباره این سری وجود ندارد به‌جز خبری که می‌گوید این عنوان جبران تمامی کاستی‌های عناوین قبلی این سری می‌باشد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: