مدیر عامل شرکت تل‌تیل استعفا داد

توسط مسعود فصیحی در ۱ فروردین ۱۳۹۶ , ۱۳:۰۰

مدیرعامل شرکت تل‌تیل که عناوین تحسین‌شده‎‌ی بسیاری در پرونده‌ی خود دارد، استعفا داد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.
نماینده‌‌ی استودیو سازنده دو بازی «مردگان متحرک» (The Walking Dead) و «ماینکرافت: حالت داستانی» (Minecraft: Story Mode) تأیید کرده است که آقای «کوین برونر» (Kevin Bruner) این شرکت را ترک کرده است و رئیس سابق این شرکت، آقای «دن کانرز» (Dan Conners)، مسئولیت مدیرعاملی را بر عهده گرفت.

آقای کانرز تا آذرماه سال قبل مدیرعامل این شرکت بود. نماینده این شرکت گفته است که در انتقال مدیریت این شرکت تفاوت محسوسی احساس نخواهد شد. نماینده‌ای از این شرکت گفته است:

آقای کوین جایگاه خود را در سال ۲۰۱۵ به آقای دن کانر، کسی که به تأسیس این شرکت کمک کرده است، سپرد.

سایت کوتاکو چند روز پیش اعلام کرد که آقای برونر خبر استعفای خود را به همکاران خود اعلام کرده است. آقای برونر گفت:

شرکت تل‌تیل از زمانی که تأسیس شد تا به امروز رشد بسیار بالایی داشته است و هم‌اکنون این شرکت از آنچه که در ذهن من بود، بسیار بزرگ‌تر شده است. آینده درخشانی در انتظار این شرکت است و موقعیت‌های زیادی برای پیشرفت آن به وجود می‌آید و همه آن چالش‌برانگیز و جذاب هستند. وقت آن رسیده است که کسی ریاست این شرکت را به عهده بگیرد که بتواند پتانسیل‌های این شرکت را درک و به بهتر شدن آن کمک کند.

آقای برونر تا انتقال ریاست شرکت در رأس شرکت باقی‌مانده و این شرکت را هدایت می‌کند. هم‌اکنون وضعیت داخلی این شرکت مبهم است.

این شرکت هم‌اکنون در حال ساخت چند عنوان است که شامل قسمت‌های باقی‌مانده عنوان «مردگان متحرک: مرزی جدید» (The Walking Dead: A New Frontier) و همچنین فصل دوم سری بازی «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones) و سری کاملاً جدید بازی «محافظان کهکشان » (Guardians of the Galaxy) می‌شود.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “مدیر عامل شرکت تل‌تیل استعفا داد”