«مدز میکلسن» از تجربه‌های تلخ خود در تست‌های بازیگری می‌گوید

توسط مسعود فصیحی در ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ , ۲۲:۰۰

حتی از بازیگران اصلی هالیوود نیز باید برای فیلم‌های مختلف تست بازیگری گرفته می‌شود اما این کار همیشه درست و خوب انجام نمی‌شود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

ستاره فیلم‌های «سرکش» (Rouge one) و «دکتر استرنج»  (Doctor Strange)، آقای «مدز میکلسن» (Mads Mikkelsen)، فاش کرده است که از تست بازیگری برای فیلم ابرقهرمانی «چهار شگفت انگیز» (Fantastic Four) استعفا داده است. وی در این باره گفت:

از چهار شگفت انگیز استعفا دادم. من گفتم که نمی‌توانم این کار را انجام نمی‌دهم و این به خاطر کسی نیست، من متأسفم، این کار اشتباه است.

آقای میکلسن درباره خاطرات و تجربه‌هایی که وی را اذیت کرده‌اند، صحبت کرد. درباره‌ی تست بازیگری برای فیلم‌های مختلف گفت:

هزار بار این کار را انجام داده‌ام. ما همه این کار را انجام داده‌ایم. در محل مورد نظر حاضر می‌شویم. آنجا یک اتاق اداری است با یک میز و چند کتاب که از شما می‌خواهند که یک صحنه را با دو جمله اجرا کنید؛ برخی اوقات نیز دیالوگ‌هایی کمتر از آن همانند «برگرد»!

شما پشت یک درخت خرما پنهان می‌شوید که حتی در آن اتاق وجود ندارد و به خود می‌گویید: «نمی‌شود این صحنه را به نوع دیگری اجرا کنیم؟ این دیوانگی است. حتی بعضی وقت‌ها فکر می‌کنید که یک احمق بیشتر نیستید.

آقای میکلسن نگفت که چه نقشی را در این فیلم به عهده دارد اما در مصاحبه‌ای گفته‌ شده است که وی نقش «رید ریچاردز» (Reed Richards) مشهور به آقای شگفت‌انگیز را بر عهده داشت. وقتی‌ که در اتاق فیلم‌برداری از وی خواسته شد تا تظاهر کند و دستش را همانند یک دزد کش بدهد، او که خجالت زده شد، با خود گفت:

دیگر نمی‌توانم ادامه دهم.

این فیلم در سال ۲۰۱۵ اکران شد و تنها صد و شصت و هفت میلیون دلار (ششصد و شصت‌وهفت هزار میلیون تومان) در سرتاسر جهان  فروش داشت و این فروش به اندازه‌ای کم بود که عنوان دیگری از آن ساخته نشد با این‌حال، تهیه‌کننده این فیلم ،آقای «سیمون کینگبورگ» (Simon Kingbert)، درباره امیدش برای ساختن فیلم دیگری برای این عنوان صحبت کرد:

من فکر می‌کنم که دیگر فیلمی از عنوان چهار شگفت انگیز ساخته نخواهد شد مگر زمانی که این فیلم برای ساخته‌شدن کاملاً آماده باشد.

یکی از درس‌هایی که از این فیلم یاد گرفتیم این بود که فیلم را صد در صد آماده کنیم چون ما نمی‌توانیم برای همیشه پشتیبانی طرفداران را پشت خود احساس کنیم.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “«مدز میکلسن» از تجربه‌های تلخ خود در تست‌های بازیگری می‌گوید”

  1. Constantine گفت:

    میکلسن
    MIKKELSEN

    ۰ ۰