حضور «ساموئل ال جکسون» در «انتقام‌جویان: جنگ بی‌پایان» مشخص نیست

توسط Alireza در ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ , ۱۳:۰۰

آیا «ساموئل ال جکسون» (Samuel L. Jackson) نقش «نیک فیوری» (Nick Fury) را در فیلم «انتقام‌جویان: جنگ بی‌پایان» بازی‌می‌کند؟ به‌نظر می‌رسد خود او هم نمی‌داند. طی گفتوگویی با کولیدر گزارشگر گفت که کاراکتر فیوری در فیلم است اما هنوز بازیگر آن مشخص نشده است.  در ادامه با دنیای بازی همراه باشید…

گزارشگر از «ساموئل» پرسید که چه چیزی درباره‌ی انتقام‌جویان او را بیشتر حیرت زده می‌کند و او پاسخ داد:« نمی‌دانم چون مشخص نیست که در آن نقشی ایفا کنم، همیشه از خودم می‌پرسم آیا در انتقام‌جویان: جنگ بی‌پایان خواهم‌ بود؟»

فیلم‌برداری انتقام‌جویان هم‌اکنون در آتلانتا با تعدادی از بازیگران که شامل «رابرت داونی جونیور» (مرد آهنین)، «کریس پرت» (ارباب ستاره) و «تام  هلند» (مرد عنکبوتی) درحال انجام‌ است. اما آیا «سموئل» هم برای فیلم برداری بر روی صحنه می‌رود؟

جنگ بی‌پایان اوج شاهکار کمپانی مارول است که از سال ۲۰۰۸ با عنوان «مرد آهنین» شروع شد. مدیر مارول ماه پیش گفت:« تانوس اثبات کرد چرا بزرگترین، بهترین و شرورترین شخصیت منفی است و همچنین ترسناک‌ترین شخصیتی که انتقام‌جویان تا به حال با آن مواجه شده‌اند.»

«انتقام جویان: جنگ بی‌پایان» با کارگردانی برداران «روسو» (آنتونی و جو) در تاریخ ۴ام می سال ۲۰۱۸ اکران خواهد شد. همچنین تائید شد که «تری نوتری» (Terry Notary) که در فیلم «کینگ کنگ: جزیره جمجمه» (King Kong: Skull Island) بازی کرد در نقش یکی از افراد تانوس در جنگ بی‌پایان بازی‌ می‌کند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: