تولید کنسول نینتندو سوییچ به‌دلیل تقاضای بالا دو برابر شد

توسط مسعود فصیحی در ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ , ۲۲:۰۰

بر مبنای خبری جدید، نینتندو به تقاضای زیاد کنسول سوییچ، واکنش نشان داد و تولید این کنسول را دو برابر کرد. با دنیای بازی همراه باشید.

این شرکت ژاپنی، در برنامه‌ی مالی خود، قصد داشت تا یازدهم فروردین سال ۱۳۹۷، هشت میلیون نسخه از این کنسول را تولید کند اما این روند را به‌کلی از برنامه‌ی خود حذف کرد. وال‌استریت ژورنال اعلام کرد:

مردم خیلی سریع این برنامه را به‌هم زدند؛ این رقم، حداقل دو برابر شده است و به شانزده میلیون نسخه خواهد رسید.

با اینکه هنوز آمار رسمی‌ای از فروش این کنسول در دست نیست، نینتندو اعلام کرده است که سوییچ، سریع‌ترین فروش را در آمریکا، اروپا و استرالیا داشته است. بنا به گزارشی، گفته‌ شده است که این کنسول در هفته‌ی اول، یک میلیون و پانصد هزار نسخه فروخته است و این عدد، به مقدار مورد انتظار فروش این کنسول، بسیار نزدیک است.

بنا به تقاضای بسیار بالای این کنسول، نینتندو باور دارد که تا سال آینده می‌تواند ده میلیون نسخه از این کنسول را به فروش برساند. این درخواست، باعث شده است که این کنسول و بازی پرچم‌ دارش، «افسانه‌ی زلدا: نبض طبیعت»، حتی در بزرگ‌ترین فروشگاه‌ها نیز موجود نباشد.

علارغم اینکه دسته‌ی «پرو» این کنسول را تقریباً دیگر نمی‌توان در بازار پیدا کرد، نینتندو تلاش می‌کند تا دسته کلاسیک و کوچک NES  را به تعداد بیشتری تولید کند. نینتندو امیدوار است که تا انتشار عناوین «ماریو کارت ۸ دیلاکس»، «آرمز» (Arms) و «اسپلاتون ۲» (Splatoon 2)، بتواند تولید این کنسول را به مقدار تقاضای موجود، برساند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: