تکن ۷

محتویات دانلودی بازی «تکن ۷» معرفی شدند

توسط مسعود فصیحی در ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ , ۱۸:۰۰

امروز شرکت «اندای نامکو محتوای دانلود بازی «تکن ۷» (Tekken 7) را معرفی کرد. با توجه به اطلاعات، دو ویژگی مهم این محتویات این است که دو شخصیت مهمان از بازی‌های دیگر را وارد بازی می‌کند در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

اولین گروه از محتویات دانلودی بازی در تابستان سال میلادی عرضه خواهند شد که شامل حالت جدیدی از بازی و پنجاه لباس جدید می‌شوند. دومین و سومین گروه محتویات دانلودی که در زمستان سال دو هزار و هفده عرضه خواهند شد، هرکدام شامل یک شخصیت از دیگر شرکت‌ها می‌شود. همچنین لباس و مکان جدیدی برای هر یک از این مهمانان ساخته خواهد شد.

هر یک از این سه محتوا را می‌توانید بعد از عرضه به‌صورت جداگانه و یا هر سه را به‌وسیله سیزن پس استفاده کنید که در این صورت سی و پنج لباس جدید برای شما به بازی اضافه خواهد شد.

باندای نامکو اضافه کرد که در طول سال آینده، تمامی بازیکنان با تمامی پلتفرم‌هایشان می‌توانند به پانل شخصیتشان دسترسی پیدا کنند که به آنها اجازه می‌دهد شخصیت‌های موردعلاقه خود را به سلیقه خودشان اصلاح کنند. این ویژگی توسط هنرمندانی در سرتاسر جهان در حال ساخته‌ شدن است و بازیکنان به وسیله آن می‌توانند دوستان خود را به چالش دعوت کنند.

این بازی برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در تاریخ دوم ژوئن سال دو هزار و هفده (دوازده خرداد سال هزار و سیصد و نود و شش) عرضه خواهد شد.

اگر شما این بازی را با هر پلتفرمی پیش‌خرید کنید، شخصیت «الیزا» را در بازی آزاد خواهید کرد که وی شخصیتی خون‌آشام است که در بازی «تکن رولوشن» (Tekken Revolution) حضور داشت. اگر شما این بازی را برای پلتفرم اکس باکس وان پیش‌خرید کنید، بازی تکن ۶ را برای اکس‌باکس ۳۶۰ می‌توانید به‌رایگان دانلود کنید. همچنین با استفاده از قابلیت برگردان جانبی می‌توانید آن را با پلتفرم اکس‌باکس وان به تجربه‌ی این بازی بپردازید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: