نویسنده فیلم «جوخه خودکشی ۲» به احتمال زیاد مشخص شده‌ است

توسط مسعود فصیحی در ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ , ۱۶:۰۰

بر مبنای گفته های وب‌سایت هالیوود ریپورتر، شرکت برادران وارنر در حال گفت‌وگو با آقای «آدم کوزاد» (Adam Cozad)، نویسنده فیلم «افسانه تارزان» (Legend of Tarzan)، می‌باشد تا وی عنوان بعدی «جوخه خودکشی ۲» (Suicide Squad 2) را بنویسد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

این سایت گفته است که این عنوان برای برادران وارنر در اولویت قرار دارد. البته هنوز مشخص نیست که این گفت‌وگو تا چه اندازه پیشرفته است یا اینکه نویسندگان دیگری هم در نوشتن فیلم‌نامه این فیلم نقش دارند یا خیر.

در چند ماه گذشته گزارش‌شده است که فرد کارکشته‌ی هالیوود، آقای «مل گیبسون» (Mel Gibson)، در میان افرادی است که صندلی کارگردانی این فیلم را تصاحب می‌کند، اگرچه این خبر هنوز تأیید نشده است.

عنوان سال ۲۰۱۶ این فیلم که جایزه اسکار را از تصاحب کرد، توسط آقای «دیوید آیر» (David Ayer) نوشته‌شده بود. بااین‌وجود، وی از نوشتن فیلم‌نامه عنوان بعدی این فیلم کناره‌گیری کرد و هم‌اکنون در حال نوشتن فیلم‌نامه محصول جدید دی‌سی است که پیرامون شخصیت‌های زن منفی این دنیا خواهد بود.

فیلم با نقدهای منفی بسیار زیادی روبه‌رو شد. بااین‌حال هفت‌صد و چهل‌وپنج میلیون دلار (سه میلیون و هفتصد و بیست و پنج هزار تومان) فروش جهانی داشت. به همین دلیل ساخت عنوان دوم این سری تضمین شد. این فیلم قبل از عرضه نخستین عنوان این سری در دست‌ساخت بود.

آقای گیبسون اخیراً یکی از بزرگ‌ترین فیلم‌های دی سی، بتمن برعلیه سوپرمن، را نقد کرد و آن را زشت و بد خواند. وی همچنین  خشونت را در فیلم‌های شرکت مارول نقد کرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: