عنوان «خیزش مرگ ۴» هم‌اکنون روی شبکه استیم در دسترس است

توسط سهیل حسینی در ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ , ۱۲:۰۰

بازی «خیزش مرگ ۴» (Dead Rising 4) پس از گذشت چند ماه از انتشار خود، از طریق فروشگاه ویندوز برای رایانه‌های شخصی، این هفته بر روی شبکه‌ی ‌استیم منتشر شده است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بازی «خیزش مرگ ۴» را می‌توانید با قیمت ۶۰ دلار، همراه با تمام به‌روزرسانی‌هایی که قبلا منتشر شده است،خریداری کنید؛ محتواهای اضافه شامل «ولنتاین خونین من»، اضافه شدن گزینه‌های درجه‌ی سختی hard و «جمعه‌ی سیاه» به‌ همراه پکیج لباس «جنگ‌ خیابانی» (Street Fighter) نیز گنجانده شده است. بازیکنان رایانه‌های شخصی روی استیم، می‌توانند بسته‌ی الحاقی عنوان خیزش مرگ ۴ را به قیمت ۲۰ دلار (شامل پکیج تعطیلات سال نو) انتخاب کنند. همچنین بسته‌های اضافه شونده‌ای که در سال آینده می‌آیند، Frank Rising  و  Super Ultra Dead Rising 4: Mini Golf نام دارند.

اگر شما در حال برنامه‌ریزی برای انتخاب خیزش مرگ ۴ روی استیم هستید، به یاد داشته باشید که نسخه‌ی استیم این بازی از مزایای سرویس Xbox Play Anywhere بهره‌مند نیست. خیزش مرگ ۴ اولین بازی منتشر شده توسط مایکروسافت، روی شبکه‌ی استیم نیست؛ پیش‌تر، عناوین «عصر امپراطوری ۲ نسخه‌ی اچ‌دی» و «اوری و جنگل تاریک» را نیز قبلا روی این شبکه منتشر کرده است.

شما می‌توانید هم‌اکنون، بازی «خیزش مرگ ۴» را از طریق استیم بخرید؛ در ادامه، سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی را مشاهده کنید :

در آخر، باید اشاره کرد که بازی «خیزش مرگ ۴» ابتدا برای پلتفرم‌های اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در اواخر آذر ماه امسال، منتشر شد. کپکام انتظار دارد تا یک ماه دیگر، فروش بازی به ۲ میلیون نسخه برسد، هرچند هنوز آمار دقیقی از فروش بازی فاش نشده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: