بازیکن اسکاتلندی با رقابت در بازی «ندای وظیفه» دویست میلیون تومان درآمد داشته است

توسط مسعود فصیحی در ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ , ۱۵:۰۰

روزنامه‌ای اسکاتلندی متوجه شده است که «ورزش‌های الکترونیک»(eSports) چه شغل پردرآمدی است! در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

سایت خبری اسکاتلندی، «دیلی رکورد» (Daily Record)، با بازیکن حرفه‌ای «ندای وظیفه»، «مارک برایسلند» (Mark Bryceland)، که تابه‌حال چهل هزار پوند (دویست میلیون تومان) در کارش درآمد کسب کرده است، مصاحبه کرد.

این جوان بیست و دو ساله به این سایت گفت که والدینش از وی حمایت کاملی نکرده‌اند و به او گفته‌اند که بر درس و مدرسه‌اش تمرکز کند:

اما حالا آنها از من حمایت می‌کنند و آن را به‌عنوان یک شغل پذیرفته‌اند.

با توجه به پرونده‌، او در بازی‌های «عملیات سری ۳»، «عملیات سری ۲»، «ارواح»، «جنگاوری پیشرفته» و «جنگاوری بی‌نهایت» با دیگران رقابت می‌کند.

این جوان در میان بازیکنان حرفه‌ای انگلستان جای گرفته است که در آمار کسب درآمد از راه بازی، رتبه بیست و هشت را دارد. آقای «کریگ رثبن» (Craig Rathbone) اولین نفر در انگلستان، بالای صد و هشتاد و دو هزار پوند (نهصد و ده میلیون تومان) درآمد دارد.

در آمار جهانی وی جایگاه نهصد و هشتاد و دو را از آن خود کرده است که آقای «سهیل ارورا» (Saahil Arora) در بازی «دوتا ۲» بالاترین درآمد را از راه بازی کردن در دست دارد که بالاتر از دو میلیون پوند (ده میلیارد تومان) گزارش‌شده است. مارک در ادامه‌ی صحبت‌هایش گفت:

من سال‌های زیادی را برای حرفه‌ای شدن سپری کردم و هرروز تلاش می‌کنم تا مهارت‌هایم را افزایش دهم. رسیدن به‌جایی که الان هستم از زمانی که با دوستانم بازی می‌کردم در یک شب اتفاق نیفتاده است. من به‌تازگی به ثمره تلاش‌هایم رسیده‌ام.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: