بازی «شیطان درون ۲» فاش شد

توسط سورنا رضایی در ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ , ۱۷:۰۰

بازی «شیطان درون ۲» (The Evil Within 2) هنوز به‌صورت رسمی معرفی نشده است اما از‌ آن‌جایی که نسخه‌ی نخست در زمان انتشار خود موفق بود، بسیاری انتظار دارند این بازی هم اکنون در دست توسعه باشد. در چنین شرایطی، آگهی استخدامی توسط شرکت بتسدا و «تانگو گیم ورکز» (Tango Gameworks) منتشر شده که اشاره به در دست ساخت بودن این بازی دارد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

این موضوع نخستین بار توسط یکی از کاربران وب‌سایت نئوگف با نام Dusk Golem کشف شد که با توجه به آن، آگهی استخدام مربوط به کشور ژاپن و توسعه‌ی بازی‌ای با نام «روان شکن ۲» (Psycho Break 2) می‌شود. با در نظر گرفتن نام «روان شکن» که نام ژاپنی بازی «شیطان درون» بوده است، می‌توان گفت این بازی هم اکنون در دست توسعه است.

همچنین آگهی‌های استخدام منتشر شده، نیازمندی سازندگان برای ترجمه و تست بازی را نشان می‌دهد؛ این اتفاق بدان معناست که توسعه‌ی این بازی برای مدت‌ها در جریان بوده است و در مراحل پایانی خود قرار دارد. بنابراین می‌توان انتظار داشت تا شرکت بتسدا در رویداد E3 2017 به‌طور رسمی این بازی را معرفی کند.

از آن‌جایی که هنوز هیچ اعلام رسمی توسط هیچ کدام از سازندگان این بازی منتشر نشده، بهتر است این موضوع را به‌عنوان یک شایعه در نظر بگیریم. در پایان لازم به ذکر است که «شیطان درون» در سال ۲۰۱۴ برای کنسول‌های نسل هفت، هشت و رایانه‌های شخصی منتشر شد

دیدگاه
۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

2 Replies to “بازی «شیطان درون ۲» فاش شد”

 1. Afrasiab گفت:

  امیدواریم حقیقت داشته باشد و غییر از این خبر ساخته شدن سایلنت هیل هم بشنویم.

  ۰ ۰
  1. aliya گفت:

   گل گفتی , منم امیدوارم… :۱۵: :*:

   ۰ ۰