لیست تخفیفات هفتگی فروشگاه پلی استیشن منتشر شد

توسط مسعود فصیحی در ۲۷ اسفند ۱۳۹۵ , ۱۷:۰۰

دوره دیگری از تخفیف‌های فروشگاه پلی‌استیشن آغاز شده است که با خرید یک بازی می‌توانید بازی دیگری را به‌صورت رایگان دانلود کنید. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

از امروز تا بیست و سوم فرودین ماه سال هزار و سیصد و نود شش، با خرید بازی‌هایی که در فروشگاه پلی‌استیشن انتخاب‌شده است، می‌توانید یک بازی دیگر در شبکه پلی‌استیشن به‌رایگان دریافت کنید که این بازی‌ها عبارتند از: «فایرواچ» (Firewatch)، «گلف روباتی در صد متر» (۱۰۰ ft Robot Golf)، «فراوانی» (Amplitude)، «بنر سگا ۲» (The banner Saga 2) و «نامرئی» (Invisible inc) می‌باشد. هر عنوانی که شامل این تخفیف می‌شود؛ قیمت آن بیست دلار (هشتاد هزار تومان) می‌باشد. اینجا می‌توانید لیست کامل این بازی‌ها را مشاهده کنید. همچنین اگر یکی از این بازی‌ها را از فروشگاه خریداری کنید در قسمت اعلانات پلی‌استیشن به شما پیغامی ارسال خواهد شد که به شما می‌گوید: شما شامل این تخفیف شدید.

تخفیف‌های جدید، سری بتمن قیمت «شوالیه آرکهام» را به ده دلار (چهل هزار تومان)، «تیمارستان آرکهام» را به شش دلار (بیست‌وچهار هزار تومان) و «خواستگاه آرکهام» را به هشت دلار (سی‌ودو هزار تومان) برای پلی‌استیشن ویتا و نسخه طلایی آن را به قیمت ده دلار (چهل هزار تومان) برای پلی استیشن ۳ کاهش داد. «لگو بتمن ۳» نیز برای تمامی کنسول‌های سونی به بیست‌وچهار هزار تومان کاهش یافت. قیمت دی ال سی‌های این سری نیز شامل این تخفیف می‌شوند.

در هفته بعد، بازی‌های «خیزش توم ریدر» (Rise of the Tomb Raider) و «سراشیبی» (Steep) هرکدام به قیمت سی دلار (صد و بیست هزار تومان) فروخته خواهند شد. سری بازی‌های «پرسونا» (Persona) نیز تخفیف خواهند خورد که شامل چهارمین نسخه این بازی می‌شود؛ هرکدام به قیمت پنج دلار (بیست‌وپنج هزار تومان) به فروش خواهند رسید.

سونی امروز اعلام کرد که عناوین اشتراکی و آغازین پلی‌استیشن (اشاره به تخفیفات گذشته فروشگاه پلی‌استیشن) و شش بازی که در شش هفته آینده معرفی خواهند شد برای کسانی که عضویت پلی‌استیشن پلاس را دارند و از این بازی را پیش‌خرید کنند، بیست درصد تخفیف خواهند داشت. این انتخاب‌ها شامل «نسخه بازسازی‌شده تخته‌گاز» (Full Throttel Remastered) و «پاراپای رپر» (PaRappa the Rapper Remastered) خواهد بود.

شما می‌توانید تمامی عناوینی که شامل تخفیف شده‌اند را در اینجا مشاهده کنید. به‌علاوه شما می‌توانید رأی بدهید و بازی را که می‌خواهید شامل تخفیف شود را انتخاب کنید.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “لیست تخفیفات هفتگی فروشگاه پلی استیشن منتشر شد”

  1. Firewatch, Oxenfree, Hard Reset Redux, Shantae & the Pirate Curse, Gone Home
    جزو طرح ۲ برای ۱ ان.
    آرکم نایت هم کاملش ۱۸ دلاره.
    مهمتر از همه هم What Remains of Edith Finch ئه که پیش فروشش تخفیف خورده و ۱۶$ شده. تا عرضه ی بازی هم ادامه داره. Full Throttle Remastered هم تا عرضش ۱۱/۱۲$ خواهد بود.

    ۰ ۰