تماشا کنید: جزئیات تازه‌‌ای از بخش چندنفره بازی «اثر جرمی: اندرومدا» منتشر شد

توسط Alireza در ۲۷ اسفند ۱۳۹۵ , ۱۶:۰۰

بخش چندنفره بازی «اثر جرمی: اندرومدا» (Mass Effect: Andromeda) برای ۴ بازیکن در آخرین ویدئوی «بایوور» (Bioware) درخشش چشمگیری داشت. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

در آغاز کار ۲۵ کاراکتر، اکثر نژادهای بیگانه‌ها و ۴۰ اسلحه‌ی خاص متفاوت با بخش تک نفره موجود است. بدون هیچ محدودیت کلاسی و توانایی ایجاد تغییرات در اسلحه‌ها و استفاده از تقویت‌کننده‌ها، می‌توانید تجربه‌ی بی‌نظیری داشته باشید در بخش چندنفره داشته باشید.

این ۵ نقشه، «فایربیس زیرو» (Firebase Zero) که یک پایگاه در یک شهاب سنگ است، «فایربیس آیس‌بریکر» (Firebase Icebreaker) که یک پایگاه سوخت‌گیری در یک سیاره یخی است، «فایربیس ماگما» (Firebase Magma) که یک ریخته‌گری روی رودخانه‌ای از گدازه است، «فایربس دریلیکت» (Firebase Derelict) که در یک کشتی متروکه است و در نهایت «فایربیس سنداستورم» (Firebase Sandstorm) که در میان بیابان است را شامل می‌شود .

ویدئوی بخش‌شده تنها ۵ دقیقه است ولی سرشار از مطالب زیبا درباره‌ی بخش چندنفره می‌باشد و همچنین می‌توانید نگاه خوبی هم به گیم‌پلی بازی داشته باشید. این ویدئو در ادامه قرار داده شده است:

[aparat]https://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/2X6In/vt/frame[/aparat]

بازی در ۲۱ ماه مارچ در آمریکای شمالی و ۲۳ مارچ در اروپا برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی شخصی عرضه می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: