بازی «اثر جرمی: اندرومدا» بیش از هزار و دویست شخصیت سخنگو دارد

توسط مسعود فصیحی در ۲۷ اسفند ۱۳۹۵ , ۱۸:۰۰

بازی عظیم نقش آفرینی شرکت «بایوور» (BioWare)، «اثر جرمی: اندرومدا» (Mass Effect: Andromeda)، شخصیت‌های سخنگوی بیشتری نسبت به نسخه سوم این سری دارد که این مسئله به‌تازگی فاش شده است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.
سرپرست نویسندگان، آقای «مک والتر» (Mac Walter)، در فستیوال PAX East اعلام کرد که در مقایسه با ششصد و هفتاد نفر سومین بازی این سری، این بازی بیش از هزار و دویست نفر شخصیت سخنگو دارد. به گفته‌ی سایت «پی سی گیم»:

وقتی به گزینه‌های گفت‌وگو نگاه می‌کنید، متوجه می‌شوید که مجموع دیالوگ‌های نسخه دوم و سوم این بازی با بازی اندرومدا برابری می‌کند.

تهیه‌کننده این بازی، آقای «مایکل گمبل» (Michael Gamble)، به این سایت گفته که نه‌تنها این بازی شخصیت‌های بیشتری دارد بلکه موضوعاتی که شما با افراد مختلف می‌توانید راجع به آن صحبت کنید نیز بسیار بیشتر از نسخه‌های قبلی این سری است؛ به‌ویژه در گروه خود این امر به خوبی دیده می‌شود:

ما اطمینان حاصل کردیم که گروه اصلی بازی فربه و پیشرفته‌اند و شما می‌توانید با آن‌ها کارهای مختلفی انجام دهید و اطلاعاتی که از گفت‌وگو‌ها به‌دست می‌آورید، بسیار عظیم و شگفت‌انگیز است. ما بر این امر بسیار تمرکز کرده‌ایم.

با فشار زیاد برای جزئیات بیشتر این هزار و دویست نفر، آقای گمبل گفت که این هزار و دویست نفر مغازه‌دار نیستند و یک مرحله از آن بالاتر هستند.

بازیکنان با به‌دست آوردن «قابلیت ادامه حیات اندرومدا» (Andromeda Viability) می‌توانند با شخصیت‌های جدیدی مواجه شوند و قبیله‌های زیادی را از خواب بیدار کنند. مکان‌های مختلف در بازی، قابلیت احیا دارند و زمانی که به حد نساب برسد، بازیکن می‌تواند پایگاهی در آن مکان تشکیل دهد. این به شما این اجازه را می‌دهد که مکان‌های جدیدی را کشف کنید و با شخصیت‌های بیشتری روبه‌رو شوید.

اندرومدا به‌زودی عرضه خواهد شد. این بازی که بازیکنان برای آن انتظار زیادی کشیده‌اند، پنج روز دیگر عرضه خواهد شد که البته بازیکنانی که دارای یکی از پلتفرم‌های اکس باکس وان و رایانه‌های شخصی بوده و در اوریجین حساب  دارند، می‌توانند ده ساعت از این بازی را به‌صورت آزمایشی تا ساعتی دیگر بازی کنند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: