سریال در دست ساخت سری «اکس من» معرفی شد

توسط مسعود فصیحی در ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ , ۱۳:۰۰

سریال در دست‌ساخت «اکس من: با استعداد» (X-Men: Gifted) رونمایی شد. این سریال هم‌اکنون در مرحله ساخت بوده و از آن به‌عنوان «بااستعداد» (Gifted) یاد شده‌است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.
این خبر توسط تهیه‌کننده سری اکس، آقای «لارن شولر دانر» (Laurn Shuler Donner)، منتشرشده است، وی متنی را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرد که متن آن به شرح زیر است:

بخش خواندن فیلم‌نامه «بااستعداد» را از دست ندهید.

سایت سرگرمی هفتگی (ew) نیز ساخت این سریال را تأیید کرده و ممکن است نام آن تا زمان اکرانش تغییر کند که زمان آن هنوز اعلام‌ نشده است.

«بااستعداد» قصد دارد تا «استفان مویر» ( Stephen Moyer)، «جیمی چانگ» (Jamie Chung)، «امی اکر» (Emmy Acker)، «اما دومونت» (Emma Dumont) و «پرسی هاینز وایت» (Percy Hynes White) را به ستارگان سری اکس من تبدیل کند. این سریال در ایالت دالاس آمریکا فیلم‌برداری می‌شود و کارگردان سری اکس من آقای «برایان سینگر» (Bryan Singer) کارگردانی این عنوان را بر عهده دارد. آقای دانر همچنین تصویری از رسیدن بازیگران این فیلم به ایالت دالاس را منتشر کرده است.

این سریال بر جوانان جهش‌یافته‌ای تمرکز می‌کند که بعد از ظاهر شدن علائم قدرتشان از منطقه فرار می‌کنند. این کار توسط طراح سری اکس من، «مت نیکس» (Matt Nix)، بررسی‌شده است که وی گفته است این داستان مستقیماً سری اکس من را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

در حال حاضر می‌دانیم که «بلینک» (Blink) و «پولاریس» (Polaris) در میان شخصیت‌های کتاب‌های کمدی مارول حضور دارند، در این سری بازی خواهند کرد. به‌علاوه، روبات‌های شکارچی جهش‌یافتگان نیز در این عنوان حضور دارند. آقای نیکس در مصاحبه‌‌ی اخیر خود گفت:

تعداد زیادی از شخصیت‌های شناخته‌شده وجود دارند که من می‌توانم از آن‌ها در داستان استفاده کنم و می‌کنم. شخصیت‌های دیگری نیز من در حال اختراع آن‌ها هستم. البته هر چیز اختراع شده‌ای به سود سری اکس‌من است.

«بااستعداد» اولین تلاش «فاکس» (Fox) در سری اکس من نبوده است. در سال دو هزار و پانزده میلادی گزارشی منتشر شد مبنی بر اینکه شبکه در حال ساخت سریالی به اسم «آتش جهنم» (Hellfire) بوده است اما این سریال جای خود را به‌عنوان «بااستعداد» داد.

سریال دیگری که با سری ایکس من ارتباط دارد به اسم «لژیون» (Legion)  در حال فیلم‌برداری است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: