تماشا کنید: بازی واقعیت مجازی «استتیک» به زودی عرضه خواهد‌ شد

توسط مسعود فصیحی در ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ , ۱۵:۰۰

به‌تازگی، تریلر جدیدی از بازی واقعیت مجازی «استتیک» (Statik) منتشر شده است. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

امروز، محصول آینده شرکت «تارسیر استودیو» (Tarsier Studio) که یک بازی معمایی پلی‌استیشن وی آر (VR) با نام «استتیک» است، توسط فروشگاه اروپایی پلی‌استیشن فاش شد. این محصول در بیست و چهار آوریل (دوشنبه چهار اردیبهشت سال نودوشش) عرضه می‌شود. البته باید این مورد را در نظر گرفت که این تاریخ رسمی نیست و نمی‌توان آن را تأیید کرد؛ هر چند این تاریخ با خبر قبلی که تاریخ عرضه را در اواسط ماه آوریل تعیین کرده بود، همخوانی دارد.

با توجه به لیست فروشگاه، قیمت این بازی پانزده دلار (شصت هزار تومان) است و به همراه پیشنهاد پیش‌فروش عرضه خواهد شد که بیست درصد تخفیف برای افرادی که عضویت پلی‌استیشن پلاس (Playstation Plus membership) دارند به همراه خواهد داشت.

اگر تاکنون با بازی «استتیک» آشنایی نداشتید، پیشنهاد می‌کنیم خلاصه‌ی این بازی را که در ادامه قرار گرفته، مطالعه کنید:

به دکتر «اینگن» (Dr.Ingen) و دستیار شگفت‌انگیز وی «ادیث» (Edith) در سفری کاشفانه بپیوندید؛ ریسکی شجاعانه که شما را قوی می‌کند. هر روز صبح شما بیدار می‌شوید و جعبه معمایی را در دستان خود می‌بینید. همچنین چهره دکتر «اینگن» را که شما را مشاهده می‌کند بر روی جعبه می‌بینید.

از هوش، چشم‌ها و گوش‌های خود استفاده کنید تا هر یک از معماها را حل و راز مرموز آزمایشگاه را کشف کنید. ممکن است ساده به نظر برسد اما این بازی آن چه که شما فکر می‌کنید به نظر نمی‌رسد. این بازی در فرم واقعیت مجازی ساخته می‌شود و سؤال واقعی اینجاست: آیا شما می‌توانید به چشم‌ها، گوش‌ها و هوش خود اعتماد کنید؟

استتیک تنها بازی مهم پلی‌استیشن وی آر در ماه آوریل نیست؛ «رویاهای ماه سفید» (WhiteMoon Dreams) و «میدان ستاره خونین» (Starblood) نیز در ماه آوریل عرضه خواهند شد؛ به‌خصوص در دوازدهم ماه آوریل (پنج‌شنبه بیست و سه فروردین سال نودوشش). در ادامه می‌توانید تریلر بازی «استتیک» را مشاهده کنید:

[aparat] https://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/zkAw8/vt/frame[/aparat]

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: