«دیو و دلبر» می‌تواند این آخر هفته فروشی برابر ۲۴۵ میلیون دلار داشته باشد

توسط مسعود محمودپور در ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ , ۱۹:۰۰

براساس پیش‌بینی‌های باکس آفیس، «دیو و دلبر» دیزنی می‌تواند در اولین اکران آخر هفته‌ی خود فروشی بین ۲۱۵ تا ۲۴۵ میلیون دلار را در سراسر جهان تجربه کند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

به گفته‌ی وبسایت Deadline، دیو و دلبر می‌تواند بهترین شروع ماه مارس در تاریخ را از آن خود کند. فعلا The Hunger Games (با ۲۱۱.۸ میلیون دلار) و Alice In Wonderland (با ۲۱۰.۱ میلیون دلار) دراین ماه رکورددار هستند.

آخرین پیش‌بینی‌ها فروش ۱۲۰ میلیون دلاری فیلم در ایالات متحده را تخمین زده‌اند. البته این را در نظر داشته باشید که پیش‌بینی‌های باکس آفیس همیشه درست نیستند.

دیو و دلبر فیلمی است که از روی یک انیمیشن که سال ۱۹۹۱ منتشر شده بود، ساخته شده. این فیلم از جمعه، بیست و شش اسفند روی پرده‌ی سینما خواهد رفت. دیو و دلبر اصلی نامزد بهترین فیلم جایزه‌ی اسکار شده بود (اولین انیمیشنی که در این بخش نامزد شده بود) و درنهایت برنده‌ی دو اسکار بهترین موسیقی متن و بهترین قطعه شد.

«اما واتسون» (Emma Watson) در این فیلم نقش «بل» (Belle) و «دن استیونز» (Dan Stevens) نقش دیو را بازی می‌کنند.

این فیلم جدیدترین live-action دیزنی از یک انیمیشن کلاسیک است. قبلا Maleficent، سیندرلا، کتاب جنگل و Alice in Wonderland از این دسته‌ منتشر شده بودند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: