ساخت پیش درآمد برای سریال «نظریه بیگ‌بنگ» تایید شد

توسط مسعود فصیحی در ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ , ۲۳:۲۸

ساخت پیش درآمد برای سریال «نظریه بیگ‌بنگ» (Big Bang Theory) و نمایش چگونگی شکل‌گیری داستان‌ها و ماجراهای سریال  در راه است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

شرکت تلویزیونی «سی‌بی‌اس» (CBS) به ساختن سریالی که چگونگی بشکل گرفتن داستان‌های سریال «نظریه بیگ‌بنگ» را نشان بدهد، چراغ سبز نشان داد. بنا بر گفته گزارشگر هالیوود «سی‌بی‌اس» ساخت سریالی مرتبط با به چگونگی به وجود آمدن نظریه بیگ‌بنگ را تأیید کرده‌ است. این سریال «شلدون جوان» (Young Sheldon) نام‌گذاری شده است که این موضوع گزارشات سال قبل را تأیید می‌کند.

شایعاتی به وجود آمده‌ است مبنی بر اینکه آقای «لین آرمیتج» (Lain Armitage) نقش دوران جوانی شخصیت «شلدون کوپر» (Sheldon Cooper) را بازی می‌کند که آقای «جیم پارسونز» (Jim Parsons) هم‌اکنون در نقش شلدون هنرنمایی می‌کند. خانم  «زو پری» نیز (Zoe Perry)  نقش مادر کوپر یعنی «مری کوپر» (Mary Cooper) را بازی می‌کند.

داستان فیلم درباره پسری نه‌ ساله‌ است که با خانواده خود در منطقه شرق تگزاس زندگی می‌کند و سپس به دبیرستان می‌رود. این طرح به‌‌نوعی به «مالکولم در میانه» (Malcolme in the Middle) تشبیه شده بود که شلدون جوان، «لنس باربر» (Lance Barber)، «راگن ریورد» (Raegen Revord)  و «مونتانا جوردن» (Montana Jordan)  به لیست بازیگران آن اضافه‌ شده است.

گزارشگر هالیوود در ادامه افزود:

«ریورد» نقش  دوران جوانی خواهر دوقلوی شلدون را بازی می‌کند. آقای باربر نقش پدر جورج، شلدون و همسر مری را بازی می‌کند.  آقای جوردن نیز نقش جورج، برادر بزرگ‌تر شلدون، را بازی می‌کند.

خالق «نظریه بیگ‌بنگ»، آقای «چاک لور» (Chuck Lorre) و هم‌چنین آقای «استیو مولارو» (Steve Molaro) در ساخت سریال «شلدون جوان» شرکت خواهند داشت؛ البته گزارشات حاکی از این است که همکار سازنده او یعنی آقای «برد پردی» (Brad Prady) نقشی در این کار ندارد. بنا بر گزارش؛ کارگردان فیلم «مرد آهنی» (Iron man)، آقای «جان فاوریو» (Jon Favreau)، کارگردانی و تهیه‌کنندگی این سریال را بر عهده دارد.

نکته مهم دیگر این است که آقای پارسونز نقش دوران بزرگ‌سالی شلدون را بازی می‌کند.

هنوز خبری که بگوید این سریال چه زمانی پخش خواهد شد و اینکه فصل اول آن چند قسمت دارد، در دست نیست.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: