گزارش باکس آفیس: آغاز اکران «کونگ»/ پایان صدر نشینی «لوگان»

توسط امیرحسین صفری در ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ , ۱۳:۴۳

دیروز سایت باکس آفیس موجو جدول فروش اولین هفته‌ی ماه مارس را منتشر کرد. صدرنشینی فیلم «لوگان» پس از تنها یک هفته پایان یافت و به دنبال اکران اثر پرفروش «کونگ: جزیره جمجمه»، جدول فروش به نسبت هفته‌های گذشته کمی دستخوش تغییر و تنوع شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

جدول این هفته با حضور یکی از موردانتظارترین بلاک‌باستری‌های سال، به روز رسانی شد. این فیلم آمریکاییِ ماجراجویی به کارگردانی «جوردن وی روبرت» و نویسندگی «دن گیلروی» و «درک کونولیم» از چند روز پیش به صورت گسترده در سینماهای آمریکای شمالی به اکران در آمده است.

Kong: Skull Island

در سال ۱۹۷۳ یک سازمان تحقیقاتی معروف جزیره‌ای مرموز و دورافتاده  را پیدا می‌کند. حدس و گمان‌های اعظای سازمان، ظاهراً نشان از حضوز گونه‌های جدید جانوری در جزیره دارد. در راستای پژوهش‌ها اما  آن‌ها کشف می‌کنند که کینگ کونگ در مرکز یک نبرد برای سلطه بر آن جزیره قرار دارد… این فیلم بزرگ‌ترین کونگ کل تاریخ را به رخ می‌کشد. به نقل از هالیوود ریپورتر اندازه این گوریل قرار نیست ۱۰ یا ۳۰ پا باشد، بلکه در اندازه‌ای در حدود ۱۰۰ پا در فیلم خودنمایی می‌کند.

این فیلم با بودجه‌ای معادل ۱۸۵ میلیون دلار کار خود را آغاز کردو در اولین هفته‌ی اکران‌اش به راحتی به ۶۱ میلیون دلار فروش داخلی دست یافته است. فیلم علاوه بر آمریکا، در ۱۳ کشور دیگر نیز نمایش خود را آغاز کرده و در مجموع خارجی تاکنون ۸۵ میلیون دلار در آمد داشته است. به این ترتیب فروش کونگ با احتساب مجموع داخل و خارج، دیروز به ۱۴۶ میلیون دلار رسید.

در فیلم بازیگران شاخصی از جمله «تام هیدلستون»، «بری لارسون» و «ساموئل ال. جکسون» حضور دارند.

Logan

این هفته، لوگان در ادامه‌ی شیب ملایم کاهش نرخ فروش‌اش، با ۳۶ میلیون دلار، پرونده‌ی دومین هفته‌ی اکرانش را بست. فیلم در مجموع فروش آمریکای شمالی تا کنون ۱۵۶ میلیون دلار و در فروش خارجی ۲۸۰ میلیون دلار به جیب زده! تمام این‌ها در حالی است که بودجه‌ی تولید لوگان، مبلغی در حدود ۹۷ میلیون دلار اعلام شده است.

این هفته، فیلم‌های «برو بیرون»، «کلبه» و «بتمن لگویی» هم به ترتیب ۲۰، ۱۰ و ۷ میلیون دلار به مجموع خود افزودند. ترسناکِ برو بیرون با بودجه‌ی تنها ۴.۵ میلیون دلار تا کنون ۱۱۰میلیون دلار در آمریکا به دست آورده است!!! فیلم‌های کلبه و بتمن لگویی هم به‌ترتیب به مجموع ۳۲ و ۱۵۸ میلیون دلار  دست پیدا کردند.

در ادامه جدول فروش این هفته را مشاهده می‌کنید: (۲۳ اسفند ۹۵)


دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: