بنظر می‌رسد فیلم‌های ابرقهرمانی دی‌سی با مخاطب بزرگسال به وقوع می‌پیوندد

توسط Alireza در ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ , ۱۶:۰۰

موفقیت بزرگ فیلم‌های «ددپول» (DeadPool) و «لوگان» (Logan) اثبات کرد که فیلم‌های +۱۷ بر اساس کتاب‌های کمیک هم می‌تواند باکس آفیس را در هم کوبد. در چنین شرایطی، گزارش شده که ‌دی‌سی ممکن است شروع به ساخت فیلم‌های ابرقهرمانی با مخاطب بزرگسال کند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

خبرگزاری «رپ» (Wrap) با توجه به یک منبع موثق اعلام کرد که استودیو در فکر فیلم‌های +۱۷ است. مدیران دی‌سی نیز اخیراَ درباره‌ی نگه‌داشتن  فیلم‌ها در سطح سینمای +۱۳ سال صحبت کرده‌اند.

سال گذشته پس از اینکه فیلم «جوخه انتحار» (Suicide Squad) رتبه پایینی گرفت، «چارلز رون» (تولید کننده) گفت:« ما واقعا می‌خواهیم که فیلم‌ها را با لحنی سازگار بسازیم. برنامه کنونی ما این است که همه‌ی فیلم‌ها را با مخاطب +۱۳ سال بسازیم، در برخی موارد لبه‌‌ی مرز اما همچنان +۱۳.»

با این وجود، «ددپول» هم اکنون پرفروش ترین فیلم با مخاطب بزرگسال و همچنین بزرگترین فیلم در سری «مردان ایکس» (X-Men) است که باعث تصمیم‌گیری درباره‌ی +۱۷ بودن فیلم «لوگان» شده‌است. «لوگان» تاکنون ۲۵۴.۶ میلیون دلار در باکس آفیس در سراسر جهان در کمتر از یک هفته از انتشار درآمد داشته.

دی‌سی نسخه‌ی طولانی‌تر شده‌ی فیلم «بتمن علیه سوپرمن» که برای مخاطبان بزرگسال تهیه‌ شده بود را پارسال بر روی پلتفرم‌های خانگی منتشرکرد. در آن زمان بازیگر بتمن، «بن افلک» (Ben Affleck)، راجب‌به تصمیم برای انتشار بخش خشن‌تر از فیلم صحبت‌ کرد و گفت:« من پدر فرزندان جوانی هستم و می‌خواهم بتوانم بتمن علیه سوپرمن را به فرزندانم نشان‌دهم، اما در همین راستا به عنوان یک بزرگسال می‌خواهم فیلم‌هایی با مخاطب بزرگسال ببینم.»

همچنین در ادامه افزود:« فکر می‌کنم امروزه که ابزار انتشار فراوانی، و راه‌های زیادی برای انجام کارهای مختلف داریم، این یک جواب خلاقانه برای یک چالش خلاقانه است.»

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “بنظر می‌رسد فیلم‌های ابرقهرمانی دی‌سی با مخاطب بزرگسال به وقوع می‌پیوندد”

  1. reza_only گفت:

    شرکت مارول اگه قهرمانای دی سی رو داشت تا حالا چندین سری از همه فهرماناش فیلم ساخته بود یه سری. اینا هنوز فیلم سازی رو یاد نگرفتن میخان برن سراغ +۱۸
    “اسلوموشن + فیلتر قهوه ای سوخته یا سبز لجنی + کلی خون و انفجار سی جی آی”

    ۱ ۰