«اکتیویژن بلیزارد» در لیست «۱۰۰ کمپانی برتر برای اشتغال» قرار گرفت

توسط معین سپهری در ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ , ۱۵:۰۰

«اکتیویژن بلیزارد» (Activision Blizzard)، استودیو و ناشر برجسته‌ی خالق عناوینی چون «ندای وظیفه» (Call Of Duty)، «سرنوشت» (Destiny)، «دنیای وارکرافت»، «سرپرست» (Overwatch)، و همچنین «کندی کراش»، عنوان جدیدی دریافت کرده است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

مجله‌ی «ثروت» (Furtune)، به تازگی لیستی شامل نام ۱۰۰ کمپانی و شرکت آمریکایی منتشر کرده و این لیست را اینچنین نامگذاری کرده‌است: «۱۰۰ کمپانی برتر که می‌توان در آن‌ها کار کرد». اکتیویژن بلیزارد که در این رتبه‌بندی مقام شصت‌وششام را از‌ آن خود کرده، در کنفرانس خبری در این مورد، به این موضوع اشاره کرد که این سومین سال متوالی است که این شرکت در حال بهبود بخشیدن به رتبه خود در این زمینه است. این کمپانی سال کذشته در رده هفتادوهفت‌ام قرار داشت.

مدیر‌عامل این کمپانی، «بابی کاتیک» (Bobby Kotick)، در بیانیه‌ای اعلام کرد:

ما در اکتیویژن بلیزارد، بهترین استعداد‌های دنیا را استخدام می‌کنیم تا دنیا‌های جدیدی را به کمک آن‌ها خلق کنیم. ماموریت ما مبنی بر الهام بخشیدن به سرگرمی، مسابقات و جامعه، میلیون‌ها انسان را به‌هم متصل کرده است. در این راستا، خلق فضایی مناسب برای کارکنان این کمپانی، کلید موفقیت ما در خدمت‌رسانی به این مردم است.

براساس اطلاعات مندرج در مجله‌ی ثروت، کمپانی اکتیویژن بلیزارد دارای بیش از ۹۴۰۰ کارمند است.

مجله‌ی ثروت، برای جمع‌آوری اطلاعات مربوط به این لیست، با شرکت تحقیقاتی Great Place همکاری داشته‌ است. بنا بر گزارش‌ها، برای تهیه این لیست، وسیع‌ترین نظرسنجی از کارمندان شرکت‌های بزرگ آمریکایی تا کنون صورت گرفته است. این نظرسنجی شامل اطلاعات و نظرات بیش از ۲۳۲۰۰۰ کارمند است که به صورت تصادفی از بین کارمندان شرکت‌هایی با بیش از ۱۰۰۰ نفر پرسنل انتخاب شده‌اند.

به هر‌حال، بدست آوردن این مقام توسط این کمپانی، نشان می‌دهد که اکتیویین بلیزارد با خلق محیط کاری مناسب برای کارکنان، به خوبی توانسته خود را از همتایانش متمایز کند. در همین راستا، مدیرعامل این کمپانی افزود:

فرهنگ این کمپانی در زمینه‌ی فراگیری، خلاقیت و سرگرمی باعت حصول این نمرات بالا و نظرات مثبت از سوی کارمندان این شرکت و در پی آن، حضور در بین ۱۰۰ شرکت برتر آمریکایی در دید کارمندان شده است. تقریبا ۹۵ درصد از کامندان این شرکت اعلام کرده‌اند که از کار کردن در این کمپانی احساس غرور می‌کنند و اکثریت قریب به اتفاق معتقدند که اکتیویژن بلیزارد، دارای محیط کاری بسیار گرم و دوستانه است که همه می‌توانند در آن‌جا، خودشان باشند.

به نظر می‌رسد اکتیویژن بلیزارد، تنها کمپانی فعال در حوزه‌ی بازی‌های ویدئویی است که توانسته در این لیست حضور داشته باشد. امسال «گوگل» رتبه نخست را به خود اختصاص داد و در رتبه‌های بعدی به ترتیب، می‌توان از کمپانی‌هایی همچون Wegmans Food Market و The Boston Consulting Group نام برد.

اکتیویژن بلیزارد هم‌اکنون در حال کار بر روی پروژه‌هایی مانند «سرونوشت ۲» (Destiny 2) و همچنین نسخه‌ی جدیدی از بازی محبوب «ندای وظیفه» است که هر دو در سال ۲۰۱۷ منتشر خواهند شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: