فصل هشتم «بازی تاج و تخت» تنها شش قسمت خواهد داشت

توسط سهیل حسینی در ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ , ۱۹:۰۸

امروز و در جشنواره‌ی فیلم South by Southwest، به‌طور رسمی اعلام شد که «اد شیرن»، خواننده و ترانه‌سرای انگلیسی به عنوان بازیگر مهمان در فصل هفتم «بازی تاج و تخت» (Game Of Thrones) حضور دارد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

آقای «دیوید بنیاف» درمورد حضور شیرن در فصل هفتم سریال «بازی تاج و تخت» گفت:

ما در تمام این سال‌ها می‌خواستیم تا اد شیرن را برای حضور در سریال مجاب و «میسی ویلیامز»، بازیگر نقش آریا استارک، را غافلگیر کنیم. سرانجام نیز موفق به انجام این کار شدیم.

در حال حاضر هیچ گونه اطلاعاتی راجب شخصیت اد شیرن و نقش او در داستان منتشر نشده است. در باب سوالی که راجب جزئیات بیشتر این موضوع پرسیده شد، نماینده شبکه HBO در این باره به ورایتی گفت :

او نقشی در سریال دارد. جزئیات بیشتری وجود ندارد.

همچنین، «سوفی ترنر»، بازیگر نقس سانسا استارک، گفت امیدوار است تا خواننده دیگری در سریال «بازی تاج و تخت» حضور داشته باشد. او در این باره گفت:« من همچنان منتظر حضور جاستین بیبر هستم». «وایس» (از خالقان سریال در کنار دیوید بنیاف) نیز به طنز پاسخ داد: «منتظر بیبر هستی؟ فصل ۹». نکته‌ی جالب درباره‌ی این حرف آنجا است که «بازی تاج و تخت» قرار است در ۸ فصل به پایان برسد.

اد شیرن تنها آهنگ سازی نیست که در سریال «بازی تاج و تخت» حضور داشته است. در یکی از قسمت‌های فصل پنجم نیز اعضای گروه Mastodon ظاهر شدند. هم‌چنین «نوح سیندگارد»، بازیکن مطرح بیسبال و تیم نیویورک، در فصل هفتم بازی می‌کند. در ادامه دیوید بنیاف گفت:

برای فصل نهایی فقط شش قسمت وجود دارد. ما در شروع کار می‌خواستیم یک فیلم هفتاد ساعته بسازیم، اما حالا یک فیلم هفتاد و سه ساعته است. البته این فیلم را به همان شکل که برنامه ریزی کرده بودیم، به پایان می‌رسانیم. در طول مسیر ساخت اگر هر یک از بازیگران را از دست می‌دادیم، کار واقعا سخت می‌شد. من بسیار خوشحالم که همه را کنار هم نگاه داشتیم و همان‌گونه که می‌خواستیم آن را به پایان می‌رسانیم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: