شخصیت جدید بازی «بی‌عدالتی ۲» امروز معرفی خواهد شد

توسط سورنا رضایی در ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ , ۱۱:۰۰

آقای «اد بون» (Ed Boon)، کارگردان بازی رو به انتشار «بی‌عدالتی ۲» (Injustice 2)، تاریخ معرفی شخصیت جدید این بازی را اعلام کرد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

با توجه به اطلاعاتی که از سوی آقای بون منتشر شده، جدیدترین شخصیت بازی «بی‌عدالتی ۲» امروز و از طریق کانال Up Up Down Down در یوتیوب که برای «خاویر وودز» (Xavier Woods)، مبارز WWE، بوده،  معرفی خواهد شد. اما در حال حاضر بیست‌ودو شخصیت قابل بازی معرفی شده که از جدیدترین آن‌ها می‌توان Dr. Fate اشاره کرد که در مبارزات از قدرت‌های جادویی برای از پای در آوردن دشمنان خود استفاده می‌کند. پیش از آن نیز شخصیت‌های «سایبورگ» (Cyborg)، «چیتا» (Cheetah)، «کت وومن» (Catwoman)، «پویزن آیوی» (Poison Ivy) و Swamp Thing معرفی شده بودند.

در کنار معرفی شخصیت‌های جدید، یک تریلر جدید از بازی نیز با نام «اتحاد‌های در هم شکسته – قسمت ۲» منتشر شد که بر روی داستان و البته تنشهای میان «بتمن» و «سوپرمن» تمرکز داشته است. پیش از آن نیز قسمت اول این تریلر منتشر شده بود که بر روی نقش سایبورگ در داستان بازی تمرکز داشته است.

این‌طور که به‌نظر می‌رسد پروسه‌ی معرفی شخصیت‌های جدید به این زود‌ی‌ها به پایان نخواهد نرسید، زیرا با توجه به وب‌سایت رسمی این بازی، همچنان بیست‌ پروفایل خالی برای شخصیت‌های جدید موجود است. با اضافه شدن این تعداد شخصیت‌ها، تعداد نهایی شخصیت‌های بازی در حدود چهل عدد خواهد بود.

در پایان لازم به ذکر است که بازی بی‌عدالتی ۲ در تاریخ شانزدهم مه (بیست‌وششم اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۶) توسط شرکت برادران وارنر برای کنسول‌های پلی استیشن ۴ و اکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: