تماشا کنید: تریلر گیم‌پلی جدید از ریمستر «کرش بندیکوت: جنون»

توسط معین سپهری در ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ , ۱۲:۰۰

سونی امروز تصاویری از گیم‌پلی عنوانی که بسیار منتظرش بویم منتشر کرد. سه‌گانه «کرش بندیکوت: جنون» (Crash Bandicoot N. Sane). در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

تصاویر منتشر شده، یکی از مراحل کلاسیک «کرش بندیکوت ۲»، به نام Hang Eight را نشان می‌دهد که متشکل از چندین آبشار است. همچنین شاهد دشمنانی از جمله «تله‌ی هوایی ونوس» (Venus Fly Trap) خواهیم بود. در بعضی صحنه‌ها نیز، شاهد تغییر زاویه به حالت دو‌بعدی خواهیم بود که حس و حال نوستالژیک دارد.

سه‌گاه «کرش بندیکوت: جنون» شامل سه نسخه قدیمی این مجموعه خواهد بود. این نسخه‌ها عبارتند از: «کرش بندیکوت»، «کرش بندیکوت ۲: ضربات سطحی» و «کرش بندیکوت: در‌هم‌پیچیده». همه این عناوین قدیمی، توسط استودیوی «ناتی‌داگ» (Naughty Dog) ساخته شده‌بودند. با این حال، استودیوی Vicarious Visions زیر‌ نظر «اکتیویژن»، مسئولیت ساخت نسخه پلی‌استیشن۴ را به عهده خواهد‌داشت.

استودیوی Vicarious Visions برای ساخت این بازی از مدل‌های نسخه قدیمی بازی استفاده‌ کرده‌است است، اما گیم‌پلی کاملا از پایه بازسازی شده‌است.در مورد بعضی از امکانات جدیدی که در نسخه‌ی به‌روزشده لحاظ شده‌ است، می‌توان به سیستم ذخیره و چک‌پوینت یکپارچه که شامل ذخیره بصورت دستی و خودکار می‌باشد، هم‌چنین سیستم منوی یک‌پارچه اشاره کرد.

این سه‌گانه در تاریخ ۳۰ ژوئن ۲۰۱۷ معادل با نهم تیرماه سال آینده برای پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد‌ شد، اگرچه ممکن است این عنوان صرفا به‌صورت انحصاری برای این کنسول منتشر نشود و احتمال عرضه آن روی دیگر پلتفرم‌ها نیز وجود دارد. تریلر بازی را می‌توانید در زیر مشاهده کنید:

[aparat]https://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/v4TSf/vt/frame[/aparat]
دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: