فروش استثنایی Star Wars: Rogue One

مراسم تجلیل بعدی «جنگ ستارگان» در سال ۲۰۱۸ برگزار نخواهد شد

توسط Alireza در ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ , ۱۷:۰۰

تجلیل «جنگ ستارگان» سال دیگر برگزار نخواهد شد. طبق تایید «لوکاس فیلم» (Lucasfilm)  این واقعه در سال ۲۰۱۸ اتفاق نمی‌افتد. مکان و زمان رسمی مراسم سال ۲۰۱۹ نیز به زودی اعلام خواهد شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

رویداد تجلیل «جنگ ستارگان» از سال ۱۹۹۹ آغاز  شد تا عرضه قسمت اول «جنگ ستارگان» (Starwars Episode1: Phantom Menace) را نشان دهد. این رویداد هرگز برنامه ریزی نمی‌شد، زیرا همیشه هنگام انتشار فیلم جدید روی می‌داد و پس از آن سالیانه یا هر دو سال یکبار بود.

امروزه اوضاع سری فیلم‌های «جنگ ستارگان» متفاوت است، زیرا هر سال قسمت جدیدی اکران می‌شود. «نیرو برمی‌خیزد» (Force Awakens) سال ۲۰۱۵ و به دنبال آن «سرکش» (Rogue One) در سال ۲۰۱۶ اکران شد. فیلم امسال نیز «آخرین جدای» (Last Jedi) است. همچنین فیلم بدون عنوان «هان سولو» در سال ۲۰۱۸ بیرون می‌آید. برگزار نشدن مراسم تجلیل «جنگ ستارگان» در سال ۲۰۱۸ به این معناست که مراسم امسال آخرین مراسم قبل از فیلم «هان سولو» است، گرچه کمپانی «دیزنی» (Disney) به یک رویداد اختصاصی برای بازاریابی و ترویج یک فیلم نیازی ندارد.

مراسم  «جنگ ستارگان» امسال در تاریخ ۱۳ الی ۱۶ ماه آوریل در اورلاندو در فلوریدا برگزار خواهد شد. احتمالاً لوکاس فیلم در این مراسم اولین تریلر «آخرین جدای» را منتشر می‌کند. همچنین در این مراسم «رایان جانسون» (کارگردان و نویسنده) و «کتلین کندی» (رییس کل لوکاس فیلم) حضور خواهند داشت تا درباره‌ی فیلم جدید صحبت کنند. مهمان‌ها و غافلگیری‌های ویژه‌ای نیز برای مراسم آماده شده است.

همچنین اخباری درباره‌ی بازی ویدیویی «جنگ ستارگان» خواهند داد که احتمالا شامل بازی «جنگ ستارگان: جبهه جنگ ۲» (Star Wars: BattleFront 2) می‌شود. خبر دیگر مربوط به «جنگ ستارگان» این است که «مایکل کنت ویلیامز» (Michael Kenneth Williams) به فیلم «هان سولو» پیوسته، در حالی که فیلم «آخرین جدای» در جلسه‌ی سهام‌داران این هفته نشان داده شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: