انتشار نسخه سیاه‌وسفید فیلم «لوگان» تایید شد

توسط معین سپهری در ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ , ۲۲:۴۳

هفته گذشته، «جیمز منگلد» (James Mangold)، گارگردان فیلم «لوگان» (Logan) اعلام کرد که احتمالا یک نسخه از این فیلم به‌صورت سیاه و سفید منتشر خواهد شد. وی امروز تایید کرد که نسخه سیاه و سفید با فرمت «بلوری» منتشر خواهد شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

«منگلد» در مصاحبه‌ای با وب‌سایت «ددلاین» (Deadline)، در پاسخ به سوالی با مضمون تاریخ انتشار نسخه‌ی سیاه‌وسفید این فیلم، پس از مدتی طفره رفتن از پاسخ، تنها به گفتن اینکه «این نسخه از فیلم به‌زودی بر روی بلوری منتشر خواهد‌ شد»، بسنده کرد.

وی در ادامه توضیح داد که پس از دیدن عکس‌العمل‌های جالبی که مردم نسبت به عکس‌های سیاه‌و‌سفید منتشر شده از فیلم در حین مراحل ساخت داشتند، ایده انتشار نسخه‌ای کاملا سیاه‌وسفید از فیلم به‌طور جدی مطرح شد. وی همچنین گفت:

فکر‌می‌کنم انتشار نسخه سیاه‌وسفید این فیلم باعث تعجب همه‌ می‌شود. تفکر غالبی که در بین مردم رواج یافته، فیلم‌های سیاه‌وسفید را «از رده خارج» معرفی می‌کند. به همین خاطر مردم از شنیدن این خبر بسیار متعجب شدند. به‌هر‌حال، اکنون مردم به‌شدت مشتاق دیدن نسخه سیاه‌وسفید این فیلم هستند؛ البته این نسخه از فیلم فعلا یک کار آزمایشی است. اگرچه من مطمئن هستم که بسیاری از مردم از آن استقبال خواهند‌کرد.

فیلم «لوگان»، هفته گذشته روی پرده سینما رفت و موفقیت بزرگ خود را به همه ثابت کرد. این فیلم با فروش اولیه‌ی ۸۵ میلیون دلاری، بیشترین فروش هفته اول را در بین عناوین ۱۷+ (R-rated) در ماه مارس به خود اختصاص داد. تاکنون این فیلم به فروشی ۲۵۴ میلیون دلاری دست‌ یافته‌ است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: