Quake Champions

Quake Champions بصورت رایگان عرضه خواهد شد

توسط سهیل حسینی در ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ , ۱۶:۰۰

وقتی بتسدا ساخت Quake Champions را در تابستان سال گذشته اعلام کرد، توسعه‌ دهنده بازی id Software گفت فعلاً در مورد رایگان شدن بازی تصمیم نگرفته است. اما امروز به‌طور رسمی تایید شد که بازی به‌ صورت رایگان عرضه خواهد شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

تیم ویلیتس، مدیر نوآوری بازی، امروز در نمایشگاه PAX اخبار جدیدی را با گیم‌اسپات به اشتراک گذاشت. او گفت که کاربران می‌توانند یک شخصیت، رنجر، را به صورت رایگان انتخاب کنند و یا می‌توانند با خرید پکیج قهرمانان، دسترسی نامحدود به بقیه قهرمان‌ها داشته باشند که متاسفانه قیمتی برای پکیج قهرمانان به اشتراک گذاشته نشد. او همچنین اضافه کرد که بازیکنان آزاد هستند تا با پرداخت پول درون بازی به باز کردن شخصیت‌های دیگر بپردازند که در بازی «لطف» (Favor) نامیده می‌شود، اما فقط برای یک دوره زمانی معین خواهید بود.

id Software هنوز تصمیمی درمورد مدت بازه زمانی سیستم ذکر شده اتخاذ نکرده، اما او (ویلیتس) گفت نمی‌خواهد از کلمه «اجاره دادن» استفاده شود. او به پالیگان این‌گونه توضیح داد:

در هسته بازی، یک عنوان رایگان با گزینه خرید پکیج قهرمانان وجود دارد. کسانی هستند که به سبک و سیاق بازی‌های قبل عادت کرده‌اند که آنها مشکلی ندارند. من می‌خواهم بازی را بخرم، شروع به بازی کنم. من می‌خواهم به تمامی قهرمانان دسترسی داشته باشم. ولی ما می‌خواهیم تا افراد زیادی را تا جای ممکن به بازی جذب کنیم، مخصوصاً در خارج از شمال آمریکا و اروپا که طرفداران زیادی در آن مناطق داریم. بنابراین می‌خواهیم با گزینه رایگان بودن، انعطاف پذیری برای همه بازیکنان به وجود بیاوریم.

لازم به ذکر است کسانی که رایگان بازی می‌کنند با کسانی که پول پرداخت کرده‌اند (که اشاره شد شخصیت‌های غیر از رنجر ) وارد مسابقات متفاوت می‌شوند اما نقشه‌ای که در آن بازیکنان مسابقه می‌دهند یکسان خواهد بود.

Quake Champions در نمایشگاه PAX در ایالت بوستون، این هفته قابل بازی خواهد بود. در خبری دیگر، یک «بتای محدود» برای این بازی در حال آمدن است.

همچنین تاریخ انتشار نسخه کامل Quake Champions برای بعد از سال ۲۰۱۷ برنامه ریزی شده است. لازم به ذکر است Quake Champions در زمان انتشار اولیه فقط برای رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. بازی بصورت ۱۲۰ هرتز و با نرخ فریم نامحدود اجرا می‌شود و همینطور id Software طیف وسیعی از مشخصات (سیستم) رایانه‌ها را هدف گرفته و روی آن کار می‌کند. همانطور که قبلا ویلیتس اشاره کرد، آن‌ها می‌خواهند مطمئن شوند بسیاری از مردم می‌توانند بازی را اجرا کنند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: