حضور «ددپول» در فیلم «نیروی اکس» تایید شد

توسط معین سپهری در ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ , ۱۸:۰۰

«ددپول» (Deadpool) در فیلم «نیروی اکس» (X-force) حضور خواهد داشت. تهیه‌کننده این عنوان، «سایمون کینبرگ» (Simon Kinberg)، تایید کرد که این قهرمان شوخ‌طبع در این فیلم که یک «اسپین-آف» (Spin-off) برای فیلم «مردان اکس» است، به ایفای نقش خواهد پرداخت. این فیلم هم‌اکنون در مراحل ساخت به سر می‌برد. در بررسی این خبر با دنیای بازی همراه باشید.

کینبرگ در مصاحبه با وب‌سایت «ددلاین» (Deadline) به فیلم‌های سری «مردان اکس» که در حال ساخت هستند اشاره کرد و گفت:

 ما با سختی در حال کار روی «جهش‌یافته‌های جدید» هستیم.در این بین می‌توان به «گمبیت» (Gambit) با بازی «چنینگ تتوم» (Channing Tatum)، «ددپول ۲» و عنوان «نیروی ایکس» که ددپول در کنار «Cable» در آن به ایفای نقش خواهد پرداخت، اشاره کرد.

اگرچه از پیش می‌دانستیم که استودیوی «فاکس» برای ساخت عنوان «نیروی اکس» برنامه‌هایی دارد، اما این خبر به تازگی توسط تهیه‌کنندگان تایید شده‌ است. «رایان رینالدز»، بازیگر نقش ددپول، اشتیاق خود را در رابطه با این فیلم ابراز داشت و گفت:

«نیروی اکس» بطور جدی در اولویت کاری من است. من واقعا برای بازی در این فیلم مشتاق هستم.

به هرحال، این مربوط به قبل از زمانی است که عنوان ددپول به موفق‌ترین فیلم در سری فیلم‌های مردان اکس تبدیل شود، و از آن زمان، تمام توجهات بر «ددپول ۲» متوجه است.

علاوه بر فیلم نیروی ایکس، انتظار می‌رود شاهد حضور شخصیت «کیبل» (Cable) در عنوان «ددپول ۲»، که به‌زودی مراحل ساخت آن شروع می‌شود نیز باشیم. شایعات زیادی نیز در مورد بازیگر نقش «کیبل» وجود دارد. به هر حال، احتمال دارد این نقش به «دیوید هاربور» سپرده شود. اخیرا نیز خبر دیگری منتشر شده که بیان می‌کند «جو کارناهان» کارگردان فیلم A-Team، به عنوان نویسنده فیلم نیروی ایکس برگزیده شده.

نیروی ایکس، تیمی متشکل از ابرقهرمانان است که توسط یکی از خالقان کمیک ددپول به نام «راب لایفلد» به تصویر کشیده شده‌اند. اولین حضور آنها در دنیای مارول، به سال ۱۹۹۱، در کمیک «جهش‌یافتگان جدید» بر‌می‌گردد. این تیم شامل قهرمانانی از جمله «سایکلوپس»، «سایلوک»، «ولورین»، «استورم» و «کلاسوس» است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: