نویسنده‌ی فیلم جدید «جیمز باند» مشخص شد

توسط Alireza در ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ , ۲۱:۰۰

ظاهراً نویسنده‌ی فیلم جدید «جیمز باند» (James Bond) مشخص شده است. کهنه سربازان سری ۰۰۷، یعنی «رابرت وید» (Robert wad) و  «نیل پرویس» (Neil Purvis) استخدام شدند تا داستان بیست‌وپنجمین فیلم سری ۰۰۷ را بنویسند. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

وید و پرویس برای سری جیمز باند غریبه نیستند. همانطور که برای «اسکایفال» (Skyfall) و برای آخرین ورود در سری «ابر جاسوس» (Super Spy) یا «اسپکتر» (Spectre) نویسندگی کردند. در مجموع، این دو برای ۶ مورد از فیلم‌های جیمز باند نویسندگی کردند. اما سوال مهم دیگر درباره فیلم بعدی ۰۰۷ این است که چه کسی نقش جیمز باند را ایفا می‌کند. «دنیل کریگ» (Daniel Craig) هنوز تعهد به بازگشت نداده، اما روزنامه Daily Mail شایعاتی حاکی از مشتاق بودن او را گزارش کرده است.

فیلم برداری برای بیست‌وپنجمین باندریال در بهترین حالت تا پاییز ۲۰۱۸ آغاز نخواهد شد. گزارشی جدید از منبعی دیگر گفت که فیلم برداری ممکن است امسال در کرواسی شروع شود.

«سم مندس» (Sam Mendes) کارگردان دو فیلم اسکایفال و اسپکتر تایید کرد که فیلم بعدی باند را او نخواهد ساخت. ماه گذشته، «تام هاردی» (Tom Hardy) بیان کرد که دوست دارد کارگردان «شوالیه تاریکی» (Dark Knight)، یعنی «کریستوفر نولان» (Christopher Nolan) را در این جایگاه ببیند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: