رئیس اکس باکس عدم انتشار «هیلو» جدید را تایید کرد

توسط مسعود محمودپور در ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ , ۱۵:۰۰

همان‌طور که انتظار می‌رفت، مایکروسافت امسال بازی اول شخص جدیدی از «هیلو» یا «چرخ‌دنده‌های جنگ» را معرفی نخواهد کرد. «فیل اسپنسر»‌ در پادکست IGN اعلام کرد که ۲۰۱۷ سال هیجان‌انگیزی خواهد بود؛ چراکه تمرکز اکس باکس روی بازی‌های دیگری خواهد بود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

اسپنسر می‌گوید به ترکیب بازی هایی که سال ۲۰۱۷ برای اکس باکس عرضه می‌شوند بسیار افتخار می‌کند. او در ادامه گفت که: «امسال قرار است سال هیجان‌انگیزی برای ما باشد؛ چون نه خبری از چرخ‌دنده‌ها است و نه از هیلوی اول شخص.»

بعضی از بازی‌های قابل توجه مایکروسافت که انتشار آن‌ها در سال ۲۰۱۷ تایید شده است عبارتند از: Crackdown 3، State of Decay 2 و «دریایی از دزدان». اسپنسر در این‌باره گفت: «شاید عناوینی هم باشند که ما هنوز آن‌ها را فاش نکردیم.»

در طول پادکست اسپنسر درباره‌ی «پروژه‌ی اسکورپیو» که در تعطیلات زمستانی ۲۰۱۷ معرفی خواهد شد هم صحبت کرد. خصوصا درباره‌ی قدرت گرافیکی آن.

در مورد کیفیت بالای اجرای بازی‌ها روی اسکورپیو کاملا مطمئن هستم. وقتی مردم کیفیت بازی‌های آن را ببینند، متوجه تفاوت آشکاری که بین آن و سایر کنسول‌هایی که تاکنون با آن‌ها بازی کرده‌اند خواهند شد.

شرایط پروژه‌ی اسکورپیو با سایر کنسول‌هایی که تا کنون معرفی شده‌اند فرق دارد. اسکورپیو یک کنسول میان نسلی است و تفاوت سخت‌افزاری آن با اکس باکس وان، مثل تفاوت اکس باکس وان با اکس باکس ۳۶۰ نیست. تمام بازی‌ها و لوازم جانبی اکس باکس وان با پروژه‌ی اسکورپیو سازگار خواهند بود با این تفاوت که توسعه‌دهندگان می‌توانند از قدرت بالای اسکورپیو استفاده کنند و کیفیت بازی‌های اکس باکس وان را ارتقا دهند.

مایکروسافت بارها و بارها به این موضوع که اسکورپیو یک دستگاه «اعلا» است اشاره کرده و عنوان کرده است که طراحی و قیمت کنسول نیز این مورد را نصدیق می‌کنند. قیمت آن از «اکس باکس وان اس» بیش‌تر خواهد بود. فیل اسپنسر قبلا گفته بود که مطمئن است وان اس فروش بسیار بهتری نسبت به اسکورپیو خواهد داشت.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “رئیس اکس باکس عدم انتشار «هیلو» جدید را تایید کرد”

  1. mahdi teymuri گفت:

    من بعید میدونم فروش بیشتری نسبت به xbox one کنه

    ۰ ۰