به‌روزرسانی جدید کنسول پلی استیشن ۴ منتشر شد

توسط سورنا رضایی در ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ , ۱۲:۰۰

پس از مدت‌ها، بالاخره امروز به‌روزرسانی جدید و مورد انتظار کنسول پلی استیشن ۴ که با نام ۴.۵۰ شناخته می‌شود، منتشر شد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

پس از گذراندن مرحله‌ی بتا، امروز شرکت سونی به‌روزرسانی ۴.۵۰ را برای دو کنسول پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۴ پرو به‌طور رسمی منتشر کرد. با توجه به گزارش‌هایی که در فضای مجازی منتشر شده، این به‌روزرسانی که مقداری بیشتری از به‌روزرسانی‎‌های قبلی این کنسول حجم داشته، هم اکنون برای کاربران سراسر جهان در دسترس است.

به‌روزرسانی ۴.۵۰ ویژگی‌های مهمی را به کنسول اضافه می‌کند که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به پشتیبانی از هارد اکسترنال برای نصب بازی‌ها، تصویر زمینه دلخواه و تغییرات منوی اطلاع‌رسانی اشاره کرد. همچنین پشتیبانی از قابلیت ۳D Blu-ray نیز برای افرادی که از هدست‌های واقعیت مجازی استفاده می‌کنند به کنسول اضافه می‌شود.

در کنار این موارد، این به‌روزرسانی حالت Boost  را نیز به کنسول‌های پلی استیشن ۴ پرو اضافه خواهد کرد. این حالت به بازی‌های  اصلاح‌نشده‌‌ی این کنسول این اجازه را می‌دهد تا با نرخ فریم بیشتر اجرا شوند. همچنین در برخی موارد زمان بارگذاری‌ها نیز کاهش می‌یابد.

در پایان لازم به ذکر است که حجم به‌روزرسانی جدید ۳۲۴.۱ مگابایت است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید