سیستم توصیه شده «اثرجرمی: اندرومدا» برای ۱۰۸۰ و ۳۰ فریم بر ثانیه طراحی شده است

توسط سهیل حسینی در ۲۰ اسفند ۱۳۹۵ , ۲۳:۳۲

سیستم توصیه شده عنوان «اثرجرمی: اندرومدا» بر تنظیمات «High» به‌صورت ۱۰۸۰ و ۳۰ فریم بر ثانیه اجرا می‌شود. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

در سیستم توصیه شده، پردازنده Core i7-4790 به همراه ۱۶ گیگابایت رم و کارت گرافیک GTX 1060 پیشنهاد شد، که در واقع برای رزولوشن ۱۰۸۰ و ۳۰ فریم بر ثانیه و اجرای آن روی تنظیمات High طراحی شده است.

با توجه به صفحه اندرومدا روی سایت پشتیبانی EA، به رزولوشن و نمره فریم اشاره کرده است. اندرومدا از رزولوشن «الترا اچ دی» (۴k) به صورت محلی (Native)، همراه با مجموعه‌ای مناسب از گزینه‌های گرافیکی را پشتیبانی می‌کند. «بایوور» هم‌چنین نشان داد می‌توانید تنظیمات را تا سطح Ultra بالا ببرید.

بسیاری هدف‌شان بازی روی حداقل تنظیمات گرافیکی و ۶۰ فریم بر ثانیه است و برای بسیاری از مخاطبان رایانه‌های شخصی بدون شک این‌گونه خواهد بود. این در حالی است که اجرای بازی روی ۳۰ فریم بر ثانیه قابل پخش و بازی خواهد بود، ولی بسیاری عملکرد بهتر را به جنبه‌های بصری ترجیح می‌دهند. مشخصات بالا لزوما به این معنی نیست که مخاطبان نسخه رایانه‌های شخصی قادر به انجام بازی نباشند، اما چه نوع مشخصاتی لازم است تا با رزولوشن ۱۰۸۰ و ۶۰ فریم بر ثانیه به تنظیمات High و یا حتی Ultra رسید؟

همه چیز با انتشار بازی برای اعضای «Origins Access»، در تاریخ شانزدهم مارس روشن خواهد شد. هم‌چنین لازم به ذکر است اثرجرمی: اندرومدا در تاریخ بیست و یکم مارس برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: