«سوییچ» پرفروش‌ترین کنسول «نینتندو»، «زلدا: نبض طبیعت» بهترین عنوان هنگام عرضه

توسط Alireza در ۲۰ اسفند ۱۳۹۵ , ۱۶:۲۷

در صحبتی با مجله نیویورک تایمز، سوییچ بیشترین فروش را در شنبه و جمعه در آمریکا، در مقایسه با دیگر کنسول های نینتندو در دو روز اول عرضه‌اش داشت. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

Reggie Fils-Aime (رییس نینتندوی آمریکا) بیان کرد که بزرگترین عرضه پس از Wii، سوییچ بود که به تعداد ۱۰۰ میلیون واحد فروش جایگاه دوم را در فروش بین کنسول‌های خانگی به خود اختصاص داد، که شروعی خوبی برای کنسول جدید بود. به‌دنبال آشکارسازی اخبار سوییچ ۸۰ هزار واحد فروش در انگلستان را داشت یعنی حدود ۲ برابر Wii U. پیش‌بینی موفقیت یک کنسول بر اساس میزان عرضه امر دشواریست، اما معتقدیم نینتندو در بازاریابی این محصول خیلی خوب عمل کرده است.

Fils-Aime هم‌چنین بیان کرد که زلدا: نبض طبیعت، فروش بیشتری نسبت به دیگر عنوان‌های عرضه مستقل، در تاریخ نینتندو داشته است. در این هنگام در ژاپن  سوییچ، طبق مجله Famitsu،  در دو روز اول فروش  ۳۳۰۶۳۷ عدد فروش داشت. در حالی‌که Wii در همان مدت ۳۷۱۰۰۰ عدد فروش، و Wii U نیز ۳۰۸۵۷۰ فروش داشت.

در انگلستان عنوان زلدا: نبض طبیعت سومین دوره عرضه عنوان زلدا را با اکثریت فروش در سوییچ در مقایسه با Wii U داشت. در ژاپن این عنوان تعداد ۱۹۳۰۶۰ فروش داشت، که این عدد شامل فروش‌های دیجیتالی نمی‌باشد.

به صورت خلاصه، بر خلاف نگرانی‌های معمول عرضه سخت افزار اوضاع برای سوییچ خوب به‌نظر می‌رسد. آماده‌سازی عرضه سوییچ کمی ناکافی است اما نینتندو شایعاتی درباره‌ی ثابت نگه‌داشتن انتشار و Third-Party در هیئت مدیره در طول عمر کنسول پراکنده کرده است؛ امیدواریم که اینطور باشد. ما همه مشتاق دیدن موفقیت نینتندو هستیم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: