آیا این تصویر مربوط به «سرزمین‌های مرزی ۳» است؟

توسط معین سپهری در ۲۰ اسفند ۱۳۹۵ , ۱۴:۰۰

در اولین نگاه به عکسی که چندی پیش در نمایشگاه GDC 2017 به نمایش درآمد، می‌توان فهمید که احتمالاً باید منتظر نسخه جدید بازی «سرزمین‌های مرزی ۳» (Borderlands 3) باشیم. می‌گوییم احتمالاً، زیرا علیرغم تصاویر به نمایش درآمده، هنوز هیچگونه تایید رسمی در این مورد صورت نگرفته است. در ادامه با دنیای بازی در بررسی این خبر همراه باشید.

در کنفرانسی مربوط به شرکت Epic در رویداد سالانه که در شهر سن فرانسیسکو برگزار می‌شود، «رندی پیچفورد» (Randy Pitchford)، رئیس استودیو «گیرباکس» (Gearbox Software)، بر روی صحنه رفت تا از تکنولوژی رندرینگ جدیدی پرده بردارد که به گفته او، شاید در بازی بعدی این استودیو مورد استفاده قرار گیرد.

تقریباً می‌توان مطمئن بود که این عکس مربوط به سرزمین‌های مرزی ۳ است. به هر حال، پیچفورد مدل شخصیتی را که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید به عنوان «مدل فرآوری شده» (Production Model) معرفی کرد. همچنین وی به طور مکرر تاکید کرد که عناصر به کار برده شده در این تصویر، شاید در تولیدات بعدی این استودیو به کار برده شود و شاید هم نه!

وی همچنین در طول صحبت کوتاهی که روی صحنه انجام داد، بر محل قرار گیری زره روی شانه این شخصیت و نقش آن در جلوگیری لو رفتن هویت او تاکید کرد. وی همچنین اصرار داشت که به جای تمرکز روی این شخصیت، به سایه‌های تولید شده توسط او توجه شود.

پیچفورد همچنین به چگونگی عملکرد این تکنولوژی جدید در خلق سایه‌ها به صورت همزمان یا Real-Time و نیز وابستگی به شرایط محیطی برای خلق فیزیک‌های متفاوت اشاره داشت.

وی افزود: «این فناوری به ما اجازه خواهد داد تا بتوانیم شبیه سازی‌های محیط را به صورت زنده و همزمان انجام دهیم. با تغییر ساعت روز یا حتی شاید تغییر قوانین فیزیک حاکم بر محیط، برای مثال در هنگام جستجو در سیاره‌های مختلف، این تغییرات اعمال خواهد شد. ممکن است فیزیک محیط تغییر کند و موقعیت خورشید و قمرهای سیاره نسبت به آن چیزی که در پاندورا شاهد آن بودیم متفاوت باشد.»

پس آیا می‌توان انتظار یک سیاره جدید و یا حتی شاید سیاره‌هایی مضاف بر آن را داشت؟ چرا که نه.

وی صحبت‌های خود را با اطمینان بخشیدن به حضار مبنی بر اینکه استودیو در حال کار بر روی نسخه بعدی بازی سرزمین‌های مرزی است و اینکه این عنوان به زودی در دسترس طرفداران قرار خواهد گرفت به پایان رساند.

در ماه آوریل سال گذشته، استودیوی گیرباکس اعلام کرد که کار بر روی بازی سرزمین‌های مرزی را پس از اتمام بازی «بتل‌بورن» (Battleborn) و محتواهای دانلودی مربوط به آن آغاز خواهد کرد.

به هر حال، می‌توان انتظار داشت که این عنوان بر روی پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: