ندای وظیفه: جنگاوری مدرن

تماشا کنید: ریمستر «جنگاوری مدرن» چهار نقشه‌ی جدید دریافت خواهد کرد

توسط سورنا رضایی در ۱۹ اسفند ۱۳۹۵ , ۱۳:۰۹

امروز، شرکت اکتیویژن با انتشار یک تریلر، بسته‌ی Variety Map را برای ریمستر «ندای وظیفه: جنگاوری مدرن» (Call of Duty: Modern Warfare Remastered) معرفی کرد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

شرکت اکتیویژن در توضیحات این بسته، به‌عنوان بسته‌ای یاد کرده که برخی از حماسی‌ترین نقشه‌های نسخه‌ی اصلی جنگاوری مدرن را به‌شکلی تازه به علاقه‌مندان ارائه می‌دهد؛ این نقشه‌ها که تعدادشان به چهار عدد می‌رسند، Creek، Broadcast، Chinatown و Killhouse خواهند بود. در ادامه می‌توانید ویدئوی مربوط به معرفی این چهار نقشه را مشاهده کنید:

[aparat]https://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/8HUQZ/vt/frame[/aparat]

پس از معرفی این بسته، شرکت اکتیویژن با بازخوردهای منفی از سوی طرفداران این مجموعه مواجه شده است. طرفداران در کامنت‌های خود بر روی این مسئله تمرکز کرده‌اند که این بازی، یک ریمستر است که بدون تمامی نقشه‌های خود عرضه شده است؛ تصمیمی که در زمان اعلام مقداری عجیب به‌نظر می‌رسید اما در حال حاضر که نقشه‌های تکمیلی با قیمت ۱۴.۹۹ دلار عرضه می‌شوند، دلیل چنین تصمیمی مشخص می‌شود. همان‌طور که اشاره شد، این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که طرفداران انتظار عرضه‌ی رایگان یا با قیمت کمتر چنین نقشه‌هایی را داشتند.

در پایان لازم به ذکر است که بسته‌ی Variety Map نخست در تاریخ بیست‌ویکم مارس (یکم فروردین ماه سال ۱۳۹۶) برای کنسول پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد. نسخه‌های اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی نیز در آینده‌ در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهند گرفت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: