تماشا کنید: نخستین ویدئو از گیم‌پلی «سرزمین میانه: سایه‌ی جنگ» منتشر شد

توسط سورنا رضایی در ۱۹ اسفند ۱۳۹۵ , ۱۲:۰۰

امروز، نخستین ویدئو گیم‌پلی از بازی «سرزمین میانه: سایه‎ی جنگ» (Middle-earth: Shadow of War) توسط استودیو «مونولیث» (Monolith Productions) و شرکت برادران وارنر منتشر شد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

هفته‌ی گذشته، بازی سرزمین میانه: سایه‌ی جنگ با انتشار یک تریلر سینماتیک و اطلاعاتی از تغییرات اعمال شده در گیم‌پلی بازی به‌طور رسمی معرفی شد. در آن زمان، شرکت برادران وارنر حتی مشخصات سیستم مورد نیاز بازی بر روی رایانه‌های شخصی را نیز اعلام کرد. با این وجود، گیم‌پلی از بازی به‌نمایش گذاشته نشد اما شرکت برادران وارنر به طرفداران قول داد که هفته‌ی آینده نخستین ویدئو از گیم‌پلی بازی به‌نمایش گذاشته خواهد شد.

خوشبختانه این شرکت به قول خود عمل کرده و امروز ویدئویی شانزده‌ دقیقه‌ای از گیم‌پلی این بازی منتشر شده است. این ویدئو در کنار به‌نمایش گذاشتن «تلیون» (Talion) در هنگام کنترل اژدها، جزئیات جدیدی از سیستم گسترش‌یافته‌ی «نمسیس» (Nemesis) را نیز نشان می‌دهد. در ادامه می‌توانید این ویدئو را مشاهده کنید:

[aparat]https://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/MuGZW/vt/frame[/aparat]

در پایان لازم به ذکر است که بازی سرزمین‌ میانه‌: سایه‌ی جنگ در تاریخ بیست‌ودوم آگوست (سی‌ویکم مرداد ماه) برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: