تماشا کنید: ویدئوی جدید بازی «اثر جرمی: اندرومدا» بر روی سیارات تمرکز دارد

توسط سورنا رضایی در ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ , ۱۴:۰۰

هدف کاربران در بازی مورد انتظار «اثر جرمی: اندرومدا» (Mass Effect: Andromeda) تنها به تیراندازی خلاصه نمی‌شود، بلکه جستوجو برای یافتن سیارات قابل زندگی نیز از اهداف اصلی آن‌ها خواهد بود. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

استودیو «بایوور» (BioWare) که به‌عنوان سازنده‌ی بازی اثر جرمی: اندرومدا شناخته می‌شود، امروز ویدئوی جدیدی برای آشنایی بیشتر کاربران با بازی منتشر کرده است. این تریلر که «جهان‌های طلایی» (Golden Worlds) نام داشته، بر روی برخی از سیارات بازی تمرکز دارد.

با توجه به ویدئو، پیشگامان برای یافتن اقامتگاه جدید به برخی از سیارات دارای پتانسیل فرستاده می‌شوند. یک سیاره زمانی به‌عنوان «دنیای طلایی» کلاس بندی‌ می‌شود که زندگی بر روی آن ممکن بوده و مواد معدنی مورد نیاز برای رفع نیاز‌های کلونی‌ها را دارا باشد. خوشه‌ی ستاره‌ای که اتفاقات بازی در آن دنبال می‌شود، Helius نام دارد. شما به‌عنوان شخصیت اصلی بازی بیشتر وقت خود را در این خوشه برای بررسی سیارات صرف خواهید کرد. در این خوشه، هفت سیاره‌ی امیدبخش وجود دارد که یکی از آن‌ها شناسایی شده و وظیفه‌ی شما بررسی این سیارات به‌منظور بررسی میزان مناسب بودن آن‌ها برای تبدیل به اقامتگاه‌های آینده است.

همچنین در این ویدئو توضیحات مختصری راجب این هفت سیاره که از Habitat یک الی هفت نامگذاری شده‌اند، ارائه می‌شود. در ادامه می‌توانید این ویدئو را مشاهده کنید:

[aparat]https://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/FETYA/vt/frame[/aparat]

در پایان لازم به ذکر است که بازی اثر جرمی: اندرومدا در تاریخ بیست‌ویکم مارس (یکم فروردین ماه سال ۱۳۹۶) توسط شرکت الکترونیک آرتز برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: