تصاویر جدید از بخش چند نفره «اثر جرمی: اندرومدا» منتشر شد

توسط سهیل حسینی در ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ , ۱۹:۰۰

بخش چند نفره عنوان «اثر جرمی: اندرومدا» همچنان مثل معما باقی مانده است، اما امروز تهیه کننده استودیو «بایوور» یعنی «فرناندو ملو» تصاویری را در اکانت توییتر خود به اشتراک گذاشت. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

در تصاویر منتشر شده، انتخاب شخصیت‌ها، سفارشی سازی و نگاهی اجمالی از گزینه‌های موجود شامل چرخه رنگ آمیزی برای زره را نمایش می‌دهد. در ضمن، ما اطلاعات بسیار زیادی در مورد بخش چند نفره را از خود «ملو» دریافت کردیم. در ادامه می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید:

Krogan شخصیت زن قابل بازی است (زنان در همه نژاد‌ها وجود خواهند داشت، اما بدیهی است که نژاد Asari شخصیت مرد ندارد). شما قادر خواهید بود تمام شخصیت‌ها را انتخاب کنید که منحصر به فرد است. شما نمی‌توانید صورت کارکتر خود را شخصی سازی کنید، اما برخی شخصی سازی‌هایی برای زره (همان‌طور که در یکی از تصاویر نشان داده شده)، شامل طرح و رنگ وجود دارد. بسته‌ها (Packs) همچنان در بازی وجود دارند که می‌توان آن‌‌‌‌‌‌ها را از طریق بازی یا به‌صورت پولی باز کرد.

پیشرفت در بازی مشابه «اثر جرمی ۳» کار خواهد کرد که با گزینه‌های بیشتر و بالا رفتن رنک همراه است. در طول مسابقه هر بازیکن به گرفتن مجموع امتیاز (XP) کمک می‌کند و از مجموع آن به همه داده می‌شود.

اثر جرمی: اندرومدا برای پلتفرم های پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در تاریخ بیست و یکم مارس در آمریکای شمالی و ‌بیست و سوم‌ مارس در اروپا منتشر می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: