کریستوفر نولان: دانکرک روایت پیچیده‌ای خواهد داشت

توسط سورنا رضایی در ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ , ۱۳:۰۰

با توجه به جدیدترین صحبت‌هایی که آقای «کریستوفر نولان» (Christopher Nolan) انجام داده، فیلم «دانکرک» (Dunkirk) روایت پیچیده‌ای خواهد داشت. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

آقای نولان در جدیدترین مصاحبه‌ی خود با وب‌سایت پریمیر با اشاره به نخستین تریلر رسمی فیلم دانکرک اعلام کرد که داستان این فیلم از سه منظر متفاوت روایت خواهد شد. در آسمان، فیلم بر روی «تام هاردی» (Tom Hardy) تمرکز دارد که یک هواپیمای جنگی را هدایت می‌کند. در ساحل و دریا نیز تمرکز داستان به‌ترتیب بر روی «هری استایلز» (Harry Styles) و دو سرباز نیروی دریایی ارتش بریتانیا -«مارک رایلنس» (Mark Rylance) و «کیلین مورفی» (Cillian Murphy) – قرار دارد:

برای ترکیب سه روایت متفاوت، باید لایه‌های زمانی را با هم ترکیب می‌کردیم. به‌همین دلیل برخلاف داستان ساده، فیلم روایت پیچیده‌ای خواهد داشت.

نولان در ادامه‌ی صحبت‌های خود بر این موضوع تاکید کرد که این روایت پیچیده کاملاً در خدمت فیلم‌نامه بود تا یکی از مهمترین رویدادهای جنگ جهانی دوم به‎‌درستی به تصویر کشیده شود:

این عملیات رویداد بسیار مهمی در جنگ جهانی دوم بوده است. اگر تخلیه با شکست مواجه می‌شد، ارتش بریتانیا مجبور به تسلیم می‌شد.

در پایان لازم به ذکر است که اکران رسمی فیلم دانکرک بیست‌ویکم جولای (سی‌ام تیرماه سال ۱۳۹۶) آغاز خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: